X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Reklama

SOCIALPRESS to portal, który czytają dyrektorzy marketingu, brand managerowie, pracownicy agencji reklamowych, interaktywnych, domów mediowych, osoby z branży PR, dziennikarze oraz przedstawiciele instytucji publicznych. Możesz do nich dotrzeć ze swoim komunikatem! Jeśli interesuje Cię reklama na łamach SOCIALPRESS, skontaktuj się z nami. Przygotujemy propozycję skutecznej promocji Twojego biznesu w naszym serwisie.

Reklama

Jeśli interesuje Cię współpraca reklamowa, skontaktuj się z nami:
reklama ( a t ) socialpress ( d o t ) pl
 

Administratorem Twoich danych jest MEDIA IMPRESSION Grzegorz Miłkowski. KLIKNIJ i dowiedz się więcej o ochronie Twoich danych.


 

Jeżeli interesuje Cię współpraca z naszą redakcją, chcesz porozmawiać o działaniach contentmarketingowych na naszych łamach, które skutecznie wypromują Twoje produkty lub usługi, skontaktuj się z nami! Przygotujemy dla Ciebie propozycję działań dopasowaną do potrzeb Twojego biznesu.

reklama (at ) socialpress (dot) pl
+48 ‭12 222 50 14‬


Polecamy również:

MarketingLink to pierwszy polski portal o technologii w marketingu, który podpowiada, jak w praktyczny i skuteczny sposób wykorzystywać nowoczesne technologie w działaniach promocyjnych.

Na łamach serwisu przeczytasz o nowatorskich narzędziach reklamowych, dowiesz się jak budować synergię między komunikacją online a działaniami outdoor, poznasz technologie, o których jeszcze niedawno można było przeczytać jedynie w książkach science-fiction, a teraz mogą realizować strategiczne cele Twojej firmy.

Odwiedź: marketinglink.pl

mobileclick-logo-smallMobileClick to praktyczny portal o technologiach mobilnych. Dzięki lekturze tego serwisu dowiesz się, jak wykorzystywać technologie mobilne by ułatwiały codzienne życie – zarówno prywatne, jak i zawodowe. MobileClick to: użyteczne aplikacje, trendy na rynku mobilnym, bezpieczeństwo urządzeń mobilnych i porady, jak prowadzić skuteczny biznes dzięki technologiom mobilnym.

Odwiedź: mobileclick.pl

logo AI BusinessAI Business to portal wyspecjalizowany w analizie rynku sztucznej inteligencji oraz wpływu tych technologii na rozwój zarówno biznesu oraz rynku pracy, jak i nauki, medycyny, przemysłu, transportu oraz nasze życie codzienne. Dowiesz się o tym, jak nowe technologie wpływają na życie człowieka oraz dowiesz się o psychologicznych i socjologicznych aspektach ewolucji rynku pod wypływem algorytmów AI.

Odwiedź: aibusiness.pl 

logo KomersoKomerso to pierwszy polski portal dedykowany rynkowi e-commerce oraz efektywnej sprzedaży przez internet. Przeczytasz o tym, jak rynek e-handlu w szerokim ujęciu, począwszy od tematyki biznesowej, poprzez zagadnienia technologiczne, marketingowe, związane z prawem, na e-płatnościach i logistyce kończąc.

Odwiedź: komerso.pl