X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać

Nasz newsletter subskrybuje już 12 500 osób!

Reklama

SOCIALPRESS to portal, który czytają dyrektorzy marketingu, brand managerowie, pracownicy agencji reklamowych, interaktywnych, domów mediowych, osoby pracujące w branży PR i social media. Możesz do nich dotrzeć ze swoim komunikatem! Jeśli jesteś zainteresowany reklamą na łamach SOCIALPRESS, skontaktuj się z nami. Przygotujemy dla Ciebie propozycję skutecznej promocji w naszym serwisie.

Reklama

 

Jeśli interesuje Cię współpraca reklamowa, skontaktuj się z nami:

+48 12 222 50 14

 

socialpress_reklama-mail

Polecamy również:

MarketingLink to pierwszy polski portal o technologii w marketingu, który podpowiada, jak w praktyczny i skuteczny sposób wykorzystywać nowoczesne technologie w działaniach promocyjnych.

Na łamach serwisu przeczytasz o nowatorskich narzędziach reklamowych, dowiesz się jak budować synergię między komunikacją online a działaniami outdoor, poznasz technologie, o których jeszcze niedawno można było przeczytać jedynie w książkach science-fiction, a teraz mogą realizować strategiczne cele Twojej firmy.

Odwiedź: marketinglink.pl

mobileclick-logo-smallMobileClick to praktyczny portal o technologiach mobilnych. Dzięki lekturze tego serwisu dowiesz się, jak wykorzystywać technologie mobilne by ułatwiały codzienne życie – zarówno prywatne, jak i zawodowe. MobileClick to: użyteczne aplikacje, trendy na rynku mobilnym, bezpieczeństwo urządzeń mobilnych i porady, jak prowadzić skuteczny biznes dzięki technologiom mobilnym.

Odwiedź: mobileclick.pl