X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Agencja Bloomnet obsługuje sportową markę Xplova (grupa Acer)

Wszystkie materiały w sekcji "Newsroom" to informacje prasowe publikowane przez firmy niezwiązane z socialpress.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prezentowane poniżej treści.

Marka Xplova od 2015 r. należy do grupy Acer

reklama


Agencja Bloomnet Interactive jest odpowiedzialna za wprowadzenie na polski rynek marki Xplova. Azjatycka firma należąca do grupy Acer, specjalizuje się w produkcji nowoczesnego sprzętu dla kolarzy.

Bloomnet odpowiada za działania PR-owe i marketingowe, ale nie tylko. Powołana przez agencję marka bn sales ma zajmować się również dystrybucją produktów Xplova.

Sama Xplova powstała w 2008 r. na Tajwanie i specjalizuje się w produkcji nowoczesnego sprzętu kolarskiego, m.in. komputerów rowerowych, inteligentnych trenażerów oraz aplikacji. Marka obecna jest już w ponad 20 krajach w Azji, Europie, Ameryce Północnej i Południowej oraz Afryce.

 – Cieszymy się, że od teraz Xplova będzie dostępna także w Polsce. Kolarze trenujący bardziej profesjonalnie, zyskają dostęp do ciekawych innowacji, ponieważ nad nowinkami pracują tam m.in. specjaliści grupy Acer. Gigant z branży IT został właścicielem marki Xplova w 2015 r. – mówi Łukasz Dudko, założyciel Bloomnet Interactive. To także on będzie odpowiadał ze strony agencji za działania na rzecz Xplova.

Agencja Bloomnet od lat związana jest z branżą sportową. Firma w przeszłości współpracowała m.in. z takimi markami jak KROSS czy GO Sport, projektowała stroje i aktywnie wspierała kolarstwo amatorskie (m.in. powołując grupę Michelin Bloomnet Team).