X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Andrzej Skibniewski objął stanowisko New Business & Marketing Directora w MediaCom Warszawa

Wszystkie materiały w sekcji "Newsroom" to informacje prasowe publikowane przez firmy niezwiązane z socialpress.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prezentowane poniżej treści.

AS

reklama


Zespół NB & Marketing, kierowany przez Skibniewskiego, wspierają Agnieszka Winiarska, New Business Manager oraz Agnieszka Supińska, Head of lnternal and External Communication.

– Wraz z reorganizacją dotychczasowej struktury zespołu, wyodrębniliśmy kluczową rolę, związaną z budowaniem wizerunku firmy oraz pozyskiwaniem nowych partnerów biznesowych. To połączenie gwarantuje bardzo ciekawe i wymagające wyzwania, w których realizacji mam nadzieję, pomoże mi doświadczenie zdobyte w trakcie lat pracy w MediaCom – podkreśla Andrzej Skibniewski.

W MediaCom Warszawa Andrzej Skibniewski pracuje od 2001 r. Przez ostatnie 3 lata jako Client Director zarządzał zespołem zajmującym się obsługą kluczowych klientów agencji, takich jako Danone, Auchan, HBO czy Continental. Karierę w MediaCom zaczynał w 2001 r. w dziale planningu, obsługując klienta Procter&Gamble na rynku polskim i krajach bałtyckich.