X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

ASAP&ASAP dla IVECO Poland – „Kapitalnie mieć taki wybór”

Wszystkie materiały w sekcji "Newsroom" to informacje prasowe publikowane przez firmy niezwiązane z socialpress.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prezentowane poniżej treści.

IVECO

reklama


Agencja ASAP&ASAP przygotowała koncepcję kreatywną kampanii wraz z autorskim Key Visualem. Idea przewodnia kampanii kreatywnie wykorzystuje słowo “Kapitalnie”, nawiązujące do IVECO Capital, która w kampanii oferuje promocyjne opcje finansowania dla zakupu modelu IVECO Daily.

Kampania prowadzona jest pod hasłem “Kapitalnie mieć taki wybór”. Kierowana jest do kilku grup docelowych: właścicieli firm transportowych, jednoosobowych działalności gospodarczych oraz małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP).

Jej celem jest wsparcie sprzedaży modelu IVECO Daily z wykorzystaniem ograniczonych w czasie rozwiązań oferowanych przez IVECO Capital, finansowe ramię koncernu (leasing 0%, pożyczka 0%).

Kampania prowadzona jest w kanale digital oraz uzupełniająco w prasie.

Media wykorzystywane w kampanii digital to: Google (search, Performance Max), Social Media (Facebook, LinkedIn), a także mailingi.

Za planowanie i zakup mediów na potrzeby kampanii odpowiada agencja Wavemaker Poland.

ASAP&ASAP współpracuje z IVECO od grudnia ub.r., na zasadach projektowych, przygotowała np. big idea i KV na potrzeby wiosennej kampanii “Gotowe na tu i teraz”, wspierającej sprzedaż pojazdów ciężarowych IVECO S-Way.

Więcej na: https://promocje.iveco.pl/wybierz-leasing-za-0-lub-pozyczke-0-od-iveco-capital

ASAP&ASAP (https://asapasap.pl/) jest agencją strategiczno-kreatywną działającą od 2013 r. W gronie jej dotychczasowych klientów znalazły się m.in. marki: Benefit Systems, Emolium, Frontline, Hortex, Iveco, IWOSTiN, John Frieda, Lagardere Travel Retail, Loxon, Nest Bank, Roche Diabetes Care.

ASAP&ASAP specjalizuje się w projektach łączących kanały ATL i BTL z kanałem digital. Tworzy strategie pozycjonowania marek, strategie komunikacji oraz działania kampanijne, ze szczególnym uwzględnieniem specyfiki kanałów: You Tube, Facebook, Instagram, TikTok. Agencja jest również wyspecjalizowana w kreowaniu i efektywnym wykorzystaniu treści wideo w kampaniach zasięgowych.

Poza agencją reklamową ASAP&ASAP, w skład ASAP&ASAP Group wchodzi również dom mediowy: ASAP&ASAP Media oraz dom produkcyjny: ASAP&ASAP Video.