X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Awanse w Kamikaze – agencja rozwija zespół kreacji, powołuje dwie Creative Director

Wszystkie materiały w sekcji "Newsroom" to informacje prasowe publikowane przez firmy niezwiązane z socialpress.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prezentowane poniżej treści.

KAMIKAZE AGATA MAJA

reklama


Agata Palmowska i Maja Sokół dotychczas zajmowały stanowiska Lead Creative i pracowały dla kluczowych klientów agencji. Teraz, na stanowiskach dwóch równorzędnych dyrektorek kreatywnych, poza swoimi dotychczasowymi obowiązkami, będą odpowiedzialne również za koordynowanie pracy oraz rozwój pozostałych osób w dwóch działach kreacji: Agata Palmowska w biurze warszawskim i Maja Sokół w biurze łódzkim.

Wokół obu Creative Director organizowane są teraz w strukturze agencji nowe teamy kreatywne.

“Powołanie Agaty i Mai na stanowiska dyrektorskie jest naturalną ścieżką rozwoju agencji. Nasi kluczowi klienci wymagają stałej opieki kreatywnej, a wygrane przetargi sprawiają, że zatrudniamy coraz więcej osób również do teamów kreatywnych. Aktualnie silnie rozwijamy obydwa zespoły w naszych dwóch biurach, stąd potrzeba rozłożenia odpowiedzialności za kreację. To też odpowiedź na potrzeby naszych stałych oraz nowych klientów.” – mówi Michał Ryszkiewicz, CEO Kamikaze.

Agata Palmowska ma ponad 13-letnie doświadczenie w reklamie. W Kamikaze pracuje od 2 lat. Wcześniej była Creative Group Head w agencji Plej. Pracowała również w K2, Isobar, Artegence, Publicis i Cheil, a wśród obsługiwanych przez nią klientów byli m.in. Play, Tchibo, Energizer, L’Oreal, Coca-Cola, Huawei, Samsung, IKEA, PZU, czy Volkswagen. Ma na koncie kilkadziesiąt polskich i zagranicznych nagród na festiwalach reklamowych. W agencji Kamikaze rozwija dział kreacji w warszawskim biurze.

Maja Sokół jest kreatywnym wsparciem w Kamikaze od 7 lat, zaczynając od stanowiska Strategy Planner, poprzez Strategy Planner & Copywriter, Creative Lead aż do obecnego stanowiska Creative Director. Była odpowiedzialna za obsługę i rozwój takich klientów jak: Coty Inc., Semilac, Ferrero Rocher, McCormick, Yves Rocher, L’Oreal Polska, Super-Pharm Polska, Danone, Kaufland Polska, Eurobank, Humana Poland, Orange Polska, czy Skanska.

Kamikaze (www.kamikaze.digital) to działająca od 16 lat agencja strategiczno-kreatywna z digitalowym backgroundem. Wśród jej klientów znaleźli się m.in. Google, marki L’Oréal, Semilac, Danone, Super-Pharm, Kaufland Polska, marki Coty, Yves Rocher, a także Orange Polska czy Shell.

Od końca 2017 roku Kamikaze jest częścią Grupy Altavia.