X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Biuro Podróży Reklamy tworzy firmę wyspecjalizowaną w zakupie mediów digital

Wszystkie materiały w sekcji "Newsroom" to informacje prasowe publikowane przez firmy niezwiązane z socialpress.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prezentowane poniżej treści.

Ads Experts

reklama


Biuro Podróży Reklamy to agencja specjalizująca się w kampaniach łączących social media marketing, web, mobile, search marketing, video, influencer i content marketing z ambientem technologicznym, marketingiem partyzanckim oraz innymi działaniami niestandardowymi i innowacyjnymi technologiami. Istnieje od 2003 r. Od 2015 roku w ramach grupy działały dwie marki: Biuro Podróży Reklamy i Reach a Blogger, która później stała się odrębną spółką zarządzająca platformą ReachABlogger.pl, automatyzującą procesy współpracy reklamodawców z influencerami.

Biuro Podróży Reklamy istnieje już 21 lat i w tym czasie digital marketing stawał się ciągle coraz bardziej wyspecjalizowany. Przez utworzenie Ads Experts chcemy podkreślić nasze kompetencje digital mediowe, które BPR zawsze miało, ale agencja była znana bardziej z działań kreatywnych, niż mediowych. To zresztą kolejny konsekwentny ruch, po wyodrębnieniu kilka lat temu kompetencji influencerskich i po ulokowaniu ich w platformie REACHaBLOGGER – komentuje Agnieszka Sosnowska, CEO agencji Biuro Podróży Reklamy.

Obecny marketing jest bardziej pragmatyczny niż ten sprzed 5 czy 10 lat, bardziej zorientowany na ROI. Biuro Podróży Reklamy było zawsze dobre w „dowożeniu" wyników mediowych, większość kampanii, które realizowaliśmy była zasilana działaniami mediowymi organizowanymi przez agencję. Chcielibyśmy, żeby ta nasza pragmatyczna twarz, związana z emisją digital, była wyraźniej widoczna w naszej grupie reklamowej – dodaje Robert Sosnowski, CVO agencji Biuro Podróży Reklamy.

Pod marką Ads Experts (https://AdsExperts.com) oferowane będą usługi digital ads, związane z szeroką gamą systemów: 

► Google Ads 

► TikTok Ads 

► YouTube Ads 

► Meta Ads (FB, IG) 

► Microsoft Ads (Bing) 

► X Ads (Twitter) 

► LinkedIn Ads 

► Spotify Ads 

► Reddit Ads 

► Quora Ads 

Agencja Biuro Podróży Reklamy to eksperci w kampaniach łączących social, web, mobile, search marketing, video, influencer i content marketing z ambientem technologicznym, marketingiem partyzanckim oraz innymi działaniami niestandardowymi i innowacyjnymi technologiami. Twórcy nowatorskich stron i aplikacji mobilnych. Agencja posiada dwa tytuły agencji roku: Agency of the Year 2014 in Poland – Epica Awards, Agencja Marketingu Zintegrowanego Roku – Impactor (2015) oraz w sumie 33 nagrody i wyróżnienia branżowe, m.in.: Epica Awards, Kreatura, Impactor, Mixx Awards, AME Award, Webstar Creative, Golden Arrow, Innovation Award, Pióro Roku, Złoty i Srebrny Spinacz, Kampania Społeczna Roku.