X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Bogusław Piotrowski dołącza do agencji Chapter1, jako Senior Art Director

Wszystkie materiały w sekcji "Newsroom" to informacje prasowe publikowane przez firmy niezwiązane z socialpress.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prezentowane poniżej treści.

BP CH1

reklama


Bogusław Piotrowski ma ponad 20-letnie doświadczenie w branży. Karierę zawodową rozpoczynał w 2000 r. w wydawnictwie J.P.Fantastica, jako projektant graficzny. Następnie pracował m.in. w agencjach TBWA/ Tequila (jako Art Director) i Kineza (jako Creative Art Director). Bezpośrednio przed przejściem do Chapter1 pracował przez 7 lat w agencji 23Heroes, gdzie był Senior Art Directorem oraz  specjalistą ds. 3D.

Jest absolwentem Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu (studia magisterskie, specjalizacje: Grafika Komunikacji Wizualnej oraz Grafika).

– Bardzo się cieszymy, że Bogusław będzie naszym nowym Senior Art Directorem i dużym kreatywnym wsparciem agencji. Ma bardzo bogate doświadczenia, w czasie swojej kariery współpracował z wieloma dużymi brandami. Przebudowujemy obecnie nieco nasz dział kreacji, chcemy przenieść środek ciężkości bardziej w kierunku prac koncepcyjnych i strategicznych, a Bogusław świetnie się w tę koncepcję wpisuje – mówi Adam Dopieralski, Creative Director Chapter1.

Chapter1 to poznańska agencja strategiczno-kreatywna posiadająca wieloletnie doświadczenie w tworzeniu zintegrowanych kampanii marketingowych. Agencja istnieje od 2013 roku. W gronie jej klientów znaleźli się m.in. Lech Pils, Bambino, Altax, NeoNail, Das WeltAuto, Vox, Urząd Miasta Poznania, UBER, Komputronik, SEAT, Volkswagen, Mastercard.

Więcej na www.chapter1.pl