X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

CEWE z Amooco Agency – przedłużenie kontraktu na kolejny rok

Wszystkie materiały w sekcji "Newsroom" to informacje prasowe publikowane przez firmy niezwiązane z socialpress.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prezentowane poniżej treści.

Logo Cewe

reklama


Agencja Amooco zarządzać będzie Social Mediami, ale także wdroży opracowaną strategię komunikacji marki w mediach społecznościowych. Dodatkowo przeprowadziła też dla marki kampanię influencer marketingową wspierającą budowanie rozpoznawalności i odziaływanie marki w sieci.

Ryszard Kanas, Prezes CEWE Sp. z o.o., podkreśla istotne znaczenie tego wyboru w słowach: Przedłużenie umowy z agencją Amooco pomoże wesprzeć kluczowy element naszej długofalowej strategii marketingowej. To partnerskie porozumienie ukierunkowane na maksymalizację skuteczności działań w obszarze e-marketingu, co w efekcie wzmacnia naszą obecność na rynku cyfrowym.

Grzegorz Kańduła, Właściciel agencji Amooco, również wyraził zadowolenie z przedłużenia umowy: Kolaboracja z CEWE stanowi dla nas stałe wyzwanie, do którego realizacji podchodzimy z nieskrępowanym zapałem. Cieszymy się z możliwości kontynuacji wspierania marki CEWE poprzez strategiczne wzmocnienie jej obecności w obszarze mediów społecznościowych.

Przedłużenie umowy z agencją Amooco stanowi kluczowy krok w dalszym rozwoju strategii marketingowej CEWE, umacniając jej obecność online i pozycję na rynku fotoproduktów. Oba partnerstwa, oparte na zaufaniu i efektywności operacyjnej są gotowe przynieść jeszcze większe sukcesy w 2024 roku.