X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Chatbot od hyperCREW wesprze sprzedaż Alwis&Secura

Wszystkie materiały w sekcji "Newsroom" to informacje prasowe publikowane przez firmy niezwiązane z socialpress.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prezentowane poniżej treści.

hyperCREW, chatbot, Alwis&Secura, agencja strategiczno-kreatywna

reklama


hyperCREW przygotowała w ramach projektu: rozbudowany scenariusz prowadzenia rozmów przez chatbota, zaprogramowała go oraz wdrożyła do działania.

Osoba, która planuje podróż, zagraniczną bądź krajową i chce się ubezpieczyć może na FP www.facebook.com/AlwisSecura/ pozyskać niezbędne informacje dotyczące oferty, a także uzyskać odpowiedzi na pytania związane z podróżą poprzez kliknięcie przycisku „Rozpocznij rozmowę”. W tym momencie zostaje uruchomiona zaprojektowana rozmowa automatyczna – mówi Jacek Furtak, Account Manager hyperCREW.

Chatbot umożliwia dokładne zapoznanie się z ofertą naszego brendowego ubezpieczenia turystycznego Bezpieczne Podróże Alwis. Odpowiada na pytania dotyczące m.in. tego, co należy zrobić, gdy stracimy za granicą dokumenty lub czy polisa obejmuje ochroną kobiety w ciąży – mówi Wacław Migacz, Prezes Alwis&Secura.

hyperCREW przygotowała rozbudowany schemat, zawierający wszystkie potencjalne opcje, jakie może przybrać rozmowa. Dzięki temu zainteresowany ubezpieczeniem wyjazdu już na poziomie pierwszego kontaktu uzyskuje szereg przydatnych informacji. Zostaje również poproszony o podanie do siebie kontaktu wraz z kodem, umożliwiającym geotargetowanie. Informacje te trafiają do Alwis&Secura, firma deleguje swojego konsultanta, który kontakuje się z daną osobą, znając jej konkretne zapotrzebowanie na ubezpieczenie turystyczne. Schemat stanowi część kompleksowej komunikacji on-line zaproponowanej Alwis&Secura przez hyperCREW.

HyperCREW współpracuje z Alwis&Secura od 6 lat w zakresie kompleksowej obsługi digitalowej.

 O hyperCREW:
Strategiczno-kreatywna agencja hyperCREW – specjalizuje się w nowych mediach. Od ponad 10 lat realizuje projekty interaktywne dla znanych polskich i światowych marek, jak: Bielenda, BSH, Da Grasso, Deutsche Bank, GSK, Luxmed, Maoam, Pepsico, Prima Moda, Santander, Siemens AG.