X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Dom produkcyjny F25 dla nowej kampanii Allegro

Wszystkie materiały w sekcji "Newsroom" to informacje prasowe publikowane przez firmy niezwiązane z socialpress.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prezentowane poniżej treści.

Plan zdjęciowy

reklama


Największa platforma zakupowa w Polsce uruchamia edukacyjne kanały tematyczne. Od maja ruszyły pierwsze z nich – Technologia i Wnętrza. Za ich produkcję i kreację odpowiada warszawski dom produkcyjny F25.

YouTube na stałe wpisał się w strategię komunikacyjną Allegro z użytkownikami. Platforma stawia na budowanie relacji z odbiorcami i umożliwia zadawanie pytań prowadzącym czy proponowanie tematów do kolejnych odcinków. Widzowie stają się współtwórcami kanałów i mają wpływ na to, w jakim kierunku będą się rozwijać. Założeniem kanałów jest promowanie wiedzy w formie ciekawostek z danych dziedzin tematycznych.

Koncepcja kanałów została przygotowana wspólnie przez Allegro i F25. Dom produkcyjny zajął się również kompleksowym przygotowaniem produkcji, realizacji zdjęć oraz postprodukcji i przygotowaniem kanałów na YouTube.

Na potrzeby projektu został powołany trzyosobowy zespół: producent Marcin Dworucha, koordynator produkcji Kasia Radziszewskaja i asystent produkcji Ola Gęca. Odpowiadają oni za kreatywną formę odcinków oraz spójność kanałów. Zespół czuwa również nad szatą graficzną całej kampanii, ścisłą współpracą z prowadzącymi programy oraz monitoruje treści na kanałach. Natomiast w ekipie produkcyjnej F25 zaleźli się: Karol Moch – reżyser, Filip Marcickiewicz – operator, Rafał Augusiewicz – host kanału Technologie oraz autorki blogu Majsterki.pl Sylwia Czubkowska, Alicja Żeczkowska i Barbara Sowa – prowadzące kanału Wnętrza. .

Dom produkcyjny F25 przez okres 1,5 miesiąca zrealizował 40 filmów, które systematycznie będą upubliczniane na YouTube. Premiery kanału Technologia zaplanowane są na wtorki i czwartki, natomiast Wnętrz na środy i piątki.