X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Dr. Marcus klientem Chapter1, agencja przygotowała nową platformę komunikacyjną marki

Wszystkie materiały w sekcji "Newsroom" to informacje prasowe publikowane przez firmy niezwiązane z socialpress.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prezentowane poniżej treści.

Dr. Marcus

reklama


Dr. Marcus funkcjonuje na rynku od 25 lat i jest jednym z liderów w branży zapachów samochodowych, obok AmbiPur i Wunderbaum.

Agencja przygotowała dla brandu nową platformę komunikacyjną pod hasłem „Dr. Marcus is in the air!”, która ma na celu m.in. odświeżenie wizerunku marki i jej unowocześnienie, skierowanie komunikacji do młodszych użytkowników i zakomunikowanie uniwersalności produktu.

Równie ważne jest też wzmocnienie wizerunku Dr. Marcus jako jednej z czołowych marek w segmencie zapachów samochodowych, zbudowanie rynkowej penetracji wśród nowych odbiorców i wzrost udziałów w segmencie.

– Stworzona przez nas platforma kreatywna opiera się na prostej idei, mówiącej, że kiedy w powietrzu pojawia się Dr. Marcus, pojawiają się również inne pozytywne, ważne, piękne, rzeczy. Jak dobry nastrój, jak relaks, jak ożywienie, jak chęć do przygody, a nawet uczucia – mówi Krzysztof Drzazga, Head of Concept agencji Chapter1 – Ideę tę ilustrujemy pełnymi emocji zdjęciami w kontekstach produktowych.

W ramach realizacji agencja stworzyła koncept kreatywny, w tym nowy claim marki, projekt key visuala i projekty podstawowych form digitalowych.

Więcej o marce na Dr. Marcus na:

https://dr-marcus.pl/

https://www.facebook.com/DrMarcusInt

https://www.instagram.com/drmarcusint/

Chapter1 to poznańska agencja strategiczno-kreatywna posiadająca wieloletnie doświadczenie w tworzeniu zintegrowanych kampanii marketingowych. Agencja istnieje od 2013 roku. W gronie jej klientów znaleźli się m.in. Lech Pils, Bambino, York, Altax, NeoNail, Das WeltAuto, Vox, Urząd Miasta Poznania, UBER, Komputronik, SEAT, Volkswagen, Mastercard.

Więcej na www.chapter1.pl