X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Julia Zakrzewska wzmacnia zespół agencji LUCKYYOU 

Wszystkie materiały w sekcji "Newsroom" to informacje prasowe publikowane przez firmy niezwiązane z socialpress.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prezentowane poniżej treści.

JK

reklama


Do LUCKYYOU Julia Zakrzewska przeszła bezpośrednio z agencji C108, gdzie pracowała przez ostatnie 4 lata, najpierw na stanowisku Senior Account Executive, a ostatnio – jako Account Manager.

Wcześniej pracowała m.in. w agencji reklamowej V&P i social mediowej CleverAgency.

Od początku zawodowej kariery odpowiedzialna była za budowanie relacji z klientami, organizację pracy zespołów projektowych, czy koordynację działań w zakresie tworzenia i realizacji strategii komunikacyjnych. Odpowiadała za obsługę i realizację kampanii dla takich klientów, jak m.in.: Amica, Duży Ben, Urząd Miasta Poznania czy Skin 79.

Jest absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.

Działająca od 2013 r. agencja marketingowa LUCKYYOU specjalizuje się w kompleksowej komunikacji marketingowej, działaniach digitalowych oraz Employer Brandingu. Swoje podstawy opiera na szerokim podejściu strategicznym, mocnej kreacji i sprawnej egzekucji. W gronie jej klientów znaleźli się m.in. Allegro, Amica, Coca-Cola HBC, Carlsberg, IKEA, Lidl, Nivea, Santander, Volkswagen Group Polska, Volvo Group, Xiaomi Polska, Maspex.