X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

MADOGZ autorem spotu do wiosennej kampanii opon sportowych Continental

Wszystkie materiały w sekcji "Newsroom" to informacje prasowe publikowane przez firmy niezwiązane z socialpress.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prezentowane poniżej treści.

W najnowszym spocie Continental promuje opony sportowe

reklama


Najnowsza kampania Continental promuje opony z serii SportContact 7, które oprócz sportowych osiągów zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa na mokrej i suchej nawierzchni niezależnie od klasy pojazdu.

Osią działań komunikacyjnych jest spot będący kontynuacją serii opartej na koncepcie kontrastujących ze sobą bohaterów: będącego uosobieniem pewności siebie i porządku Conrada oraz chaotycznego i ciągle zaskakiwanego przez los Jacusia. Zestawienie dwóch postaci nieuchronnie prowadzi do serii zabawnych sytuacji, które służą jako tło do zaprezentowania zalet opon Continental.

W najnowszym spocie nieposiadający prawa jazdy Jacuś trafia na tor wyścigowy, gdzie Conrad zabiera go na jazdę testową sportowym samochodem wyposażonym w opony SportContact 7.

Wyróżnialny koncept opracowany przez MADOGZ i bardzo dobre przyjęcie poprzednich kampanii w naszej grupie docelowej, sprawiły, że po raz kolejny w centrum komunikacji digitalowej umieściliśmy spot z Conradem i Jacusiem. Nowa odsłona przygód bohaterów ma wszystko, aby stać się kolejnym hitem – mówi Ewa Zawadzka, Brand & Digital Marketing Manager w Continental Opony Polska.

W przypadku kampanii realizowanych dla marki Continental posłużyliśmy się platformą nawiązującą do formatu sitcomu. Humor wykorzystany przez nas w spotach Continental sprawia, że widzowie oglądają je z przyjemnością i zaciekawieniem. Analizując dotychczasowe kampanie, widzimy wyraźnie, że dłuższe, dwuminutowe filmy osiągają wyniki nieosiągalne dla tradycyjnych 15 czy 30 sekundowych spotów reklamowych, które widzowie odruchowo pomijają. W efekcie gwarantujemy kilkukrotnie dłuższy kontakt odbiorcy z marką – mówi Tomasz Pastuszka, Creative Director w MADOGZ.

Na potrzeby kampanii realizowanej w internecie powstał dwuminutowy spot wideo, który jest emitowany na platformach społecznościowych Facebook i YouTube. Komunikację wspierają kreacje reklamowe w social mediach i w sieci Google Display Network. Działania reklamowe potrwają do początku maja.

Za ideę kreatywną, produkcję spotu i przygotowanie kreacji reklamowych na potrzeby kampanii, a także za działania performance odpowiada agencja MADOGZ.