X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Marta Jaskuła przechodzi z Polska Press do Httpool

Wszystkie materiały w sekcji "Newsroom" to informacje prasowe publikowane przez firmy niezwiązane z socialpress.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prezentowane poniżej treści.

MJ

reklama


Marta Jaskuła ma 12-letnie doświadczenie w branży marketingu i reklamy. Karierę zaczynała w 2010 r. w Grupie Wydawniczej Polskapresse, początkowo jako Junior Sales Executive, następnie Sales Executive; następnie pracowała w OMD / Omnicom Media Group, jako Business Development Specialist. W latach 2013-2016 była zatrudniona w polskim oddziale Shiseido Deutschland GmbH – jako Digital Marketing Specialist, a w latach 2016-2019 prowadziła własną agencję MJ Consulting.

Bezpośrednio przed przejściem do Httpool Polska pracowała – od 2019 roku – w Grupie Polska Press, jako Key Account Manager. W Httpool Polska obejmuje stanowisko Client Partner Snapchat.

W zakresie jej kompetencji znajdzie się budowanie relacji z obecnymi i nowymi klientami oraz wsparcie sprzedaży kampanii na platformie Snapchat.

Marta Jaskuła jest absolwentką studiów magisterskich na AWF w Poznaniu (kierunek: turystyka i rekreacja) oraz studiowała także podyplomowo na SGH w Warszawie (kierunek: marketing internetowy).

– Zgodnie z planami i zapowiedziami rok 2022 jest dla nas czasem mocnej rozbudowy zespołu. Większość platform social mediowych, z którymi współpracujemy, stale odnotowuje dynamiczne wzrosty, a równolegle rośnie zainteresowanie marketerów ich wykorzystywaniem w komunikacji. Cieszę się, że Marta, która ma doświadczenie zarówno w marketingu, jak i w pracy z klientem, wzmacnia team zajmujący się kampaniami marketingowymi na platformie Snapchat, bo jest to medium z ogromnym potencjałem, który reklamodawcy w Polsce zaczynają coraz mocniej dostrzegać – komentuje Justyna Duszyńska, CEO Httpool Polska.

Httpool jest częścią Aleph Group i największym na świecie globalnym partnerem reklamowym czołowych platform social mediowych, m.in.: Twitter, TikTok, Facebook, Spotify, LinkedIn, Snapchat, Warner Music, Outbrain czy Brainly – reprezentuje je w ponad  30 krajach, będąc na części rynków Europy i Azji ich wyłącznym partnerem reklamowym. Firmy należące do Aleph Group reprezentują łącznie 25 najważniejszych platform społecznościowych na ponad 70 rynkach na świecie.

Httpool zajmuje się sprzedażą digitalowych rozwiązań marketingowych, które wspierają  reklamodawców w dotarciu do ich odbiorców w maksymalnie efektywny sposób. Httpool posiada dogłębną znajomość reprezentowanych platform społecznościowych, innowacyjne rozwiązania technologiczne, zrozumienie specyfiki poszczególnych rynków lokalnych oraz świetnie wyszkolone zespoły ekspertów mediowych. Wszystko to pozwala bardzo precyzyjnie planować działania dla marketerów, by maksymalizować ich ROI.

Httpool ma siedzibę główną w Wielkiej Brytanii, a regionalne biura firmy znajdują się w Europie Środkowej, krajach skandynawskich, krajach bałtyckich, Bałkanach, Rosji i WNP oraz w regionie Azji i Pacyfiku.