X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Największe polskie profile na Twitterze – październik 2016

Wszystkie materiały w sekcji "Newsroom" to informacje prasowe publikowane przez firmy niezwiązane z socialpress.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prezentowane poniżej treści.

zestawienie Twitter

reklama

Twitter, często nazywany również serwisem mikroblogowym, jest najprawdopodobniej najszybszym źródłem wymiany informacji na świecie. Nie bez powodu często kojarzy się z kanałem wykorzystywanym głównie przez polityków i dziennikarzy. I faktycznie, sporo na nim przedstawicieli świata mediów i polityki. To ich konta zdominowały październikowy ranking największych polskich profili na Twitterze.

W TOP10 znaleźli się: TVN24, MTV Polska, Newsweek Polska, Gazeta Wyborcza (@Gazeta Wyborcza.pl), oraz Radosław Sikorski. Podobnie jak na Instagramie na Twitterze nie brakuje sportowców oraz osób związanych z showbiznesem. W pierwszej dziesiątce znaleźli się między innymi: Joanna Krupa, Wojciech Szczęsny czy Honorata Skarbek. Warto zwrócić uwagę, iż w ścisłej czołówce jest również profil Papieża Franciszka (@Pontifex_pl) oraz globalnej platformy G2A.com, która zanotowała największy przyrost obserwujących miesiąc do miesiąca.

Na stronie internetowej NapoleonCat w zakładce Rankingi, dostępne jest pełne zestawienie wszystkich skatalogowanych profili na Twitterze. Jeśli Waszym zdaniem brakuje tam jakiegoś profilu lub któryś z nich powinien znaleźć się w innej kategorii, piszcie na hello@napoleoncat.com.