X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Największe polskie profile na Twitterze – październik 2016

Wszystkie materiały w sekcji "Newsroom" to informacje prasowe publikowane przez firmy niezwiązane z socialpress.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prezentowane poniżej treści.

zestawienie Twitter

Twitter, często nazywany również serwisem mikroblogowym, jest najprawdopodobniej najszybszym źródłem wymiany informacji na świecie. Nie bez powodu często kojarzy się z kanałem wykorzystywanym głównie przez polityków i dziennikarzy. I faktycznie, sporo na nim przedstawicieli świata mediów i polityki. To ich konta zdominowały październikowy ranking największych polskich profili na Twitterze.

W TOP10 znaleźli się: TVN24, MTV Polska, Newsweek Polska, Gazeta Wyborcza (@Gazeta Wyborcza.pl), oraz Radosław Sikorski. Podobnie jak na Instagramie na Twitterze nie brakuje sportowców oraz osób związanych z showbiznesem. W pierwszej dziesiątce znaleźli się między innymi: Joanna Krupa, Wojciech Szczęsny czy Honorata Skarbek. Warto zwrócić uwagę, iż w ścisłej czołówce jest również profil Papieża Franciszka (@Pontifex_pl) oraz globalnej platformy G2A.com, która zanotowała największy przyrost obserwujących miesiąc do miesiąca.

Na stronie internetowej NapoleonCat w zakładce Rankingi, dostępne jest pełne zestawienie wszystkich skatalogowanych profili na Twitterze. Jeśli Waszym zdaniem brakuje tam jakiegoś profilu lub któryś z nich powinien znaleźć się w innej kategorii, piszcie na hello@napoleoncat.com.