X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Natalya Sultanyarova dołącza do Httpool, zajmie się obsługą kampanii na platformie TikTok 

Wszystkie materiały w sekcji "Newsroom" to informacje prasowe publikowane przez firmy niezwiązane z socialpress.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prezentowane poniżej treści.

Natalya Httpool

reklama


Natalya Sultanyarova ma kilkuletnie doświadczenie w branży marketingu i reklamy. Zaczynała jako Advertising Group Head w Tembr Bank, a następnie zdobywała doświadczenie jako Media/Marketing Manager w Otto Group Russia, Account Manager w niezależnym domu mediowym ROSST oraz Digital Manager w agencji interaktywnej U group.

W Polsce od czerwca 2018 r. do lutego tego roku pracowała w agencji G Partner, jako SEM/Google Ads Specialist.

W Httpool Polska Natalya Sultanyarova obejmuje stanowisko Client Solutions Managera dla platformy TikTok i będzie podlegać Adamowi Puchalskiemu, który pełni funkcję Strategic Sales Lead.

W zakresie jej kompetencji znajdzie się obsługa i optymalizacja kampanii, oraz wsparcie w obszarze skalowania działań reklamowych na platformie TikTok.

Natalya jest absolwentką Politechniki w Omsku (Omsk State Technical University), ze specjalizacją: Technologia Druku Poligraficznego.

– Ubiegły rok był okresem szybkiego wzrostu liczebności zespołu Httpool Polska, ale i w 2022 r. również zamierzamy mocno rekrutować nowych pracowników. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że Natalya dołączyła do nas i wzmocniła zespół zajmujący się kampaniami marketingowymi na TikToku, bo jest to medium w fazie bardzo dynamicznego rozwoju i równie dynamicznie zwiększającego się zainteresowania ze strony marketerów – komentuje Justyna Duszyńska, CEO Httpool Polska.

Httpool jest częścią Aleph Group i największym na świecie globalnym partnerem reklamowym czołowych platform social mediowych, m.in.: Twitter, TikTok, Facebook, Spotify, LinkedIn, Snapchat, Warner Music, Outbrain czy Brainly – reprezentuje je w ponad  30 krajach, będąc na części rynków Europy i Azji ich wyłącznym partnerem reklamowym. Firmy należące do Aleph Group reprezentują łącznie 25 najważniejszych platform społecznościowych na ponad 70 rynkach na świecie.

Httpool zajmuje się sprzedażą digitalowych rozwiązań marketingowych, które wspierają  reklamodawców w dotarciu do ich odbiorców w maksymalnie efektywny sposób. Httpool posiada dogłębną znajomość reprezentowanych platform społecznościowych, innowacyjne rozwiązania technologiczne, zrozumienie specyfiki poszczególnych rynków lokalnych oraz świetnie wyszkolone zespoły ekspertów mediowych. Wszystko to pozwala bardzo precyzyjnie planować działania dla marketerów, by maksymalizować ich ROI.

Httpool ma siedzibę główną w Wielkiej Brytanii, a regionalne biura firmy znajdują się w Europie Środkowej, krajach skandynawskich, krajach bałtyckich, Bałkanach, Rosji i WNP oraz w regionie Azji i Pacyfiku.