X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Portal Nf.pl na wyłączność w sieci Royal Ad

Wszystkie materiały w sekcji "Newsroom" to informacje prasowe publikowane przez firmy niezwiązane z socialpress.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prezentowane poniżej treści.

logo nf.pl

reklama

Portal Nowoczesnej Firmy jest serwisem przeznaczonym dla biznesu. Porusza on tematykę związaną z zarządzaniem i prowadzeniem przedsiębiorstwa. Ze strony korzystają kadry kierownicze i właściciele firm, poszukujący wartościowych i kompleksowych informacji przydatnych w prowadzeniu biznesu. Zagadnienia strony dotyczą również kwestii związanych z rozwojem pracowników oraz employer brandingu. Treści są publikowane w inspirującej i nowoczesnej formie know-how.

Rozwinięcie współpracy z serwisem Nowoczesnej Firmy – Nf.pl to efekt strategii, zgodnie z którą Royal Ad powiększa portfolio swoich wydawców. Od początku naszej działalności skupiamy się na dotarciu do wyselekcjonowanych grup użytkowników: osób majętnych, kadry zarządzającej wysokiego i średniego szczebla, przedsiębiorców. Współpraca z serwisem Nf.pl,  poszerzy możliwość dotarcia do wybranych użytkowników, zapewniając serwisowi odpowiednio dobraną reklamę na najwyższym poziomie – mówi Piotr Tomaszewski, Buying Specjalist Royal Ad.

Nf.pl oferuje klasyczne kampanie display, udostępniając możliwość emisji form płaskich oraz rich media. W serwisie dostępne są również m.in. niestandardowe działania reklamowe, takie jak umieszczenie przez klienta na stronie własnego mini site. Portal notuje miesięcznie statystyki na poziomie ponad 200 tys. unikalnych użytkowników oraz ponad 1 mln odsłon.