X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Ranking Gazele Biznesu 2016

Wszystkie materiały w sekcji "Newsroom" to informacje prasowe publikowane przez firmy niezwiązane z socialpress.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prezentowane poniżej treści.

ZL Nałęczów Zdrój właściciel marki Cisowianka

reklama


12 stycznia w Centrum Konferencyjno-Wystawienniczym w Lublinie już po raz 17ty rozdane zostały Gazele Biznesu dla laureatów rankingu prowadzonego przez Puls Biznesu. Jednym z laureatów Gazel jest ZL Nałęczów Zdrój – właściciel marki Cisowianka.

Ranking Gazele Biznesu — to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. I edycja rankingu Gazele Biznesu odbyła się w 2000 roku. Gazela to firma małej lub średniej wielkości, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale daje sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów. Ranking ten przygotowywany jest co roku przez redakcję dziennika gospodarczego Pulsu Biznesu na podstawie danych o wynikach finansowych firm w poprzedzających 3 latach.

Gazele to kolejne wyróżnienie otrzymane przez ZL Nałęczów Zdrój ze względu na swoją działalność biznesową. W ubiegłym roku właściciel marki Cisowianka został uznany przez specjalistów Londyńskiej Giełdy jednym z najbardziej obiecujących przedsiębiorstw w Unii Europejskiej.