X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Welcome Digital współpracuje z Adform – 3 pierwsze projekty zrealizowane!

Wszystkie materiały w sekcji "Newsroom" to informacje prasowe publikowane przez firmy niezwiązane z socialpress.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prezentowane poniżej treści.

Welcome Digital x Adform

reklama


W maju tego roku Welcome Digital został partnerem kreatywno-produkcyjnym platformy Adform Flow – lidera branży adtech według Gartnera. Dzięki ponad 20-letniemu międzynarodowemu doświadczeniu w komunikacji cyfrowej, połączonemu ze znajomością platformy, Welcome Digital oferuje Klientom Adform unikalną jakość realizacji kampanii digital. Do tej pory przekonały się o tym marki Samsung, Dyson oraz Next Generation Manufacturing, dla których Welcome zrealizował projekty.

 

#1 SAMSUNG DUBAJ

Kampania promowała launch nowego smartfonu Samsung Galaxy S21 Ultra. Realizacja obejmowała produkcję reklam display dostosowanych do wersji destkop i mobile w języku angielskim i arabskim.

 

#2 DYSON ITALY

Kampania na włoski rynek promowała launch nowego odkurzacza Dyson v15 detect. Realizacja obejmowała produkcję interaktywnego formatu z playerem video oraz licznikiem czasu.

 

#3 NGEN KANADA

Kampania promowała Carrers of the Future – inicjatywę prowadzoną przez Next Generation Manufacturing (NGen) w imieniu kanadyjskiego Advanced Manufacturin Supercluster. Inicjatywa ma na celu edukowanie młodych Kanadyjczyków na temat sektora Zaawansowanej Produkcji oraz pokazanie możliwości rozwoju kariery. Realizacja obejmowała produkcję interaktywnych formatów w 2 językach: angielskim i francuskim.

 

Kolejne projekty są w trakcie realizacji, o efektach poinformujemy już wkrótce.

O Adform:

Adform jest jedyną globalną, niezależną i w pełni zintegrowaną platformą reklamową zbudowaną pod nowoczesny marketing. Unikalna technologia korporacyjna – Adform FLOW – posiada najwyższej jakości UX oraz pozwalającą na skalowanie, modułową, otwartą architekturę do płynnego zarządzania całym cyklem kampanii cyfrowej. Zapewnia ponadto zwiększoną kontrolę i przejrzystość cyfrowych działań, utrzymując prawo klienta do całkowitej własności danych z kampanii. Od 2002 roku Adform tworzy technologię wspomagającą współpracę człowieka z maszyną, dostarczając tym samym tzw. rozszerzoną inteligencję, wymiernie wzmacniającą wyniki biznesowe klientów na całym świecie.

Więcej szczegółowych informacji na stronie: www.adform.com

 

O Welcome Digital:

Welcome Digital to miejsce narodzin kompleksowych rozwiązań komunikacyjnych: strategicznych, kreatywnych i cyfrowych. To również miejsce ich efektywnej realizacji, łączącej innowacje technologiczne z unikalnym warsztatem projektowym. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdobytemu na arenie międzynarodowej, Welcome Digital dostarcza nowoczesnych narzędzi, które z sukcesem realizują cele marketingowe klientów. A należą do nich m.in. PepsiCo, Plus, Sandoz i TikTok.

www.welcomedigital.pl