X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

YieldRiser dla MyPolacy.de

Wszystkie materiały w sekcji "Newsroom" to informacje prasowe publikowane przez firmy niezwiązane z socialpress.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prezentowane poniżej treści.

screen MyPolacy.de

reklama


Serwis MyPolacy.de to największa internetowa społeczność zrzeszająca Polaków zamieszkałych na terenie Niemiec. Strona ma charakter informacyjny i dostarcza najświeższe wiadomości mieszkającym za zachodnią granicą Polakom.

Zakres współpracy pomiędzy YieldRiser a MyPolacy.de będzie obejmował wsparcie portalu w zakresie optymalizacji i monetyzacji powierzchni reklamowej.

Obsługujemy już wydawców z rynku amerykańskiego, kanadyjskiego, tureckiego, a coraz częściej także z Bliskiego Wschodu. Jestem bardzo zadowolony z niedawno rozpoczętej współpracy z portalem MyPolacy.de. To dla nas duże wyzwanie i szansa na zdobycie kolejnego, cennego doświadczenia – komentuje Paweł Treściński, wiceprezes YieldRiser.

Przed nawiązaniem współpracy z YieldRiser, portal MyPolacy.de w zakresie reklamy obsługiwała kanadyjska firma MonetizeMore.