X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

YieldRiser wzmacnia zespół i aktywność za granicą

Wszystkie materiały w sekcji "Newsroom" to informacje prasowe publikowane przez firmy niezwiązane z socialpress.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prezentowane poniżej treści.

photo

reklama


Łącznie zespół spółki powiększył się w ostatnim czasie o 4 osoby. W obszarze planowania, wdrażania i optymalizacji kampanii reklamowych, klientów firmy wspierają dwaj nowi pracownicy. Stanowisko Traffic Manager w YieldRiser objął  Bartłomiej Lubecki, który od początku swojej kariery związany jest z reklamą online. Wcześniej pracował w krakowskiej firmie WayToGrow. Studiował pedagogikę na Uniwersytecie Jagiellońskim. Nową osobą w dziale Traffic jest również Piotr Cieślak, związany wcześniej z  dostrzegani.pl i kreowani.pl. W YieldRiser objął on stanowisko Junior Traffic Manager. Do jego obowiązków należy m.in generowanie kodów emisyjnych dla wydawców, analizowanie raportów oraz optymalizacja zysków z powierzchni reklamowych.

Firma postawiła również na wzmocnienia w obszarze obsługi klienta. Do zespołu dołączyły Yana Bilas oraz Alicja Głowacka, obejmując równorzędne stanowiska – Publisher Service Manager. Obie odpowiadają za współpracę z wydawcami, począwszy od ich pozyskania po kompleksową opiekę w trakcie monetyzacji powierzchni reklamowych. Alicja Głowacka jest z wykształcenia germanistką, absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego. Z kolei Yana Bilas ukończyła studia magisterskie w Szczecinie na kierunku Global Management.

Pozycja YieldRiser na rynku zagranicznym wzrasta. Obsługujemy wydawców z rynku amerykańskiego, kanadyjskiego, tureckiego, a coraz częściej także z Bliskiego Wschodu. Wzmocnienia w obszarze kadrowym to naturalna konsekwencja naszej coraz silniejszej pozycji na arenie międzynarodowej – komentuje Paweł Treściński, wiceprezes YieldRiser.

YieldRiser powstał w 2015r. Spółka optymalizuje ponad 100 witryn z Polski oraz zagranicy i ma na swoim koncie więcej niż miliard odsłon miesięcznie. Firmę tworzy zespół doświadczonych ekspertów obecnych na rynku reklamy internetowej od 1997r. Wielu z nich współtworzyło największe w Polsce sieci reklamowe. Firma oferuje własne rozwiązanie skierowane do wydawców internetowych, dzięki któremu mogą oni zwiększać wyniki sprzedaży swojej powierzchni reklamowej. Więcej o firmie na www.yieldriser.com