X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

YieldRiser z serią wideo dla wydawców

Wszystkie materiały w sekcji "Newsroom" to informacje prasowe publikowane przez firmy niezwiązane z socialpress.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prezentowane poniżej treści.

wideo YieldRiser

reklama

Cykl filmów edukacyjnych dla właścicieli witryn ma na celu wsparcie branży internetowej, w tym jak najefektywniej monetyzować powierzchnię stron. Przewodnik po reklamie jest skierowany nie tylko do wydawców, ale także dla reklamodawców, którzy dzięki wideo mogą jeszcze lepiej poznać funkcjonowanie zakupu przestrzeni reklamowej.

Na kanale YouTube YieldRiser’a jest już dostępne pierwszy film, które porusza temat Matched Content. Jest to narzędzie Googla, które pomaga wydawcom wybrać odpowiednie treści do promowania na stronie. Koleje filmy będą dodawane systematycznie. Warto podkreślić, że oprócz filmów instruktażowych, YieldRiser będzie również tworzyć treści, które będą poruszać najważniejsze tematy i problemy, które aktualnie dotyczą branży.

Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie. Chcemy nie tylko instruować wydawców, aby mieli większy ruch na swojej stronie. Pragniemy także edukować branżę reklamy internetowej oraz pomagać na bieżąco w rozwiązywaniu trudności, jakie pojawiają się na rynku – tłumaczy Paweł Treściński, wiceprezes YieldRiser.

YieldRiser powstał w 2015r., optymalizuje ponad 100 witryn z Polski oraz zagranicy i ma na swoim koncie więcej niż miliard odsłon miesięcznie. Firmę tworzy zespół doświadczonych ekspertów obecnych na rynku reklamy internetowej od 1997r. Wielu z nich współtworzyło największe w Polsce sieci reklamowe. Firma oferuje własne rozwiązanie skierowane do wydawców internetowych, dzięki któremu mogą oni zwiększać wyniki sprzedaży swojej powierzchni reklamowej. Więcej o firmie na www.yieldriser.com.