X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Zmiany w agencji grey tree

Wszystkie materiały w sekcji "Newsroom" to informacje prasowe publikowane przez firmy niezwiązane z socialpress.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prezentowane poniżej treści.

Agencja grey tree zmienia się na lepsze

reklama


Agencja grey tree od 2007 roku znana z prowadzenia działań mocno związanych z marketingiem usług prawniczych i farmamarketingiem, wychodząc naprzeciw klientom i ich potrzebom, od maja 2015 już jako grey tree sp. z o.o. rozszerza swoją działalność o kolejne branże.

Poszerzając grono współpracujących specjalistów z zakresu marketingu internetowego, PR i social media jesteśmy w stanie zapewnić Państwu profesjonalną obsługę, począwszy od koncepcji kreatywnej kampanii, przez dobór odpowiednich narzędzi i kreacji, na wdrożeniu jej z sukcesem skończywszy.
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty agencji.

Warto wypracować odpowiednie rozwiązanie marketingowe czy reklamowe dla swojej marki bądź firmy, powierzając budżet doświadczonym i kreatywnym specjalistom z grey tree sp.z.o.o. Już dziś zacznij działać na korzyść swojej firmy i sprawdź co możesz osiągnąć dzięki skutecznej reklamie: http://greytree.pl/brief/.