X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Aleksandra Monczak stanęła na czele grupy biznesowej

Wszystkie materiały w sekcji "Newsroom" to informacje prasowe publikowane przez firmy niezwiązane z socialpress.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prezentowane poniżej treści.

Aleksandra Monczak stanęła na czele grupy biznesowej

reklama


Aleksandra Monczak, account director w VMLY&R, zarządza teraz nową grupę biznesową. Do jej obowiązków należy obecnie kierowanie pracą zespołu accountów oraz koordynowanie projektów dla klientów z branży technologicznej (Samsung i T-Mobile) oraz lidera rynku żywności dla niemowląt i dzieci – firmy Nutricia.

Aleksandra Monczak z VMLY&R związana jest od ponad 4 lat, pracując w tym czasie dla marek z portfolio Danone EDP (Essential Dairy And Plant-Based Products). Jej dotychczasowe obowiązki przejęła Agnieszka Mann – awansowana na account supervisora.
Ponad dziesięcioletnie doświadczenie zawodowe zdobywała wcześniej w agencjach DDB, Cheil, Saatchi&Saatchi i Ogilvy. W tym czasie zarządzała projektami, które zostały nagrodzone na polskich i międzynarodowych konkursach reklamowych, m.in. KTR, Effie, Cannes Lions, D&AD, One Show, Clio, Golden Drum czy Eurobest.
Z wykształcenia psycholożka.