X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

VMLY&R na 4. miejscu zestawienia najbardziej kreatywnych sieci dekady według Cannes Lions

Podczas trwającego w dniach 22-26 czerwca festiwalu Cannes Lions Live – wirtualnej platformy wymiany wiedzy, inspiracji i doświadczeń – VMLY&R została wyróżniona tytułem "Network of the Decade" w raporcie "Lions Creativity Report of the Decade". Holdingiem dekady został WPP. Dodatkowo, pięć biur VMLY&R zostało wyróżnonych w zestawieniu top 10 regionalnych agencji dziesięciolecia.

#LubellaŁączy – zgotuj sobie obiad z influencerem

Marka Lubella, należąca do koncernu Maspex, wraz z agencją VMLY&R zachęca do pozostania w domach, jednocześnie ciesząc się smakiem wspólnego gotowania. W projekcie biorą udział najpopularniejsi polscy influencerzy. Za pomocą Instagrama od początku maja zachęcają Polaków do poznawania nowych przepisów oraz wspólnego gotowania w czasie kwarantanny, nie tracąc przy tym największej wartości posiłków – wspólnego celebrowania kulinarnych momentów.

Z IKEA odkryj dobrą stronę bycia w domu

Pełne dobrej energii, miliona pomysłów na siebie, wszystkich małych pasji i wielkich radości. Takie właśnie są nasze mieszkania i domy. W najnowszej kampanii IKEA zachęca do pozostania w domu dzieląc się pomysłami, by stało się to trochę łatwiejsze. Nasz dom kochamy zawsze – #niechzyjedom.