X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Aż 3 kampanie współrealizowane przez VMLY&R dla IKEA z nominacjami do Złotych Spinaczy

Wszystkie materiały w sekcji "Newsroom" to informacje prasowe publikowane przez firmy niezwiązane z socialpress.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prezentowane poniżej treści.

Spinacze x VMLY&R

reklama


Kampania społeczna na rzecz edukacji klimatycznej “TAK! dla edukacji klimatycznej" współrealizowana przez VMLY&R dla IKEA otrzymała aż dwie nominacje do Złotych Spinaczy. Projekt powalczy o statuetki w kategoriach Advocacy i Public Affairs oraz Kampania społeczna. Z kolei akcja “60 lat IKEA w Polsce. Na dobre i…na lepsze!" nominowana została w kategorii PR korporacyjny.

Spośród rekordowej liczby 397 zgłoszeń w XIX edycji Złotych Spinaczy, jury wybrało 111, które zostały zakwalifikowane do drugiego etapu i będą rywalizować o nagrody.

Celem kampanii „TAK! dla edukacji klimatycznej” jest zwrócenie uwagi na rolę i potrzebę prowadzenia w szkołach rzetelnej edukacji klimatycznej – opartej na danych naukowych i realizowanej w ramach obowiązujących przedmiotów.

Za projektem “TAK! dla edukacji klimatycznej" stoją Havas PR Warsaw, IKEA Retail Polska, Wavemaker, Młodzieżowy Strajk Klimatyczny, Polski Klub Ekologiczny Okręg Mazowiecki, UN Global Compact Network Poland, WWF Polska, Onet.pl oraz VMLY&R.

Poznaj szczegóły kampanii:

Celem akcji przedstawiającej 60-letnią relację IKEA z Polską było przybliżenie historii tej wyjątkowej współpracy oraz pokazanie jej pozytywnego wpływu na gospodarkę w Polsce i dalszy rozwój marki w duchu zrównoważonego rozwoju.

Za projektem “60 lat IKEA w Polsce. Na dobre i…na lepsze!" stoją IKEA Retail Polska, Garden of Words, Lucky You, Seven Dogs, Wavemaker oraz VMLY&R.

Poznaj szczegóły kampanii:

W kategoriach głównych i sektorowych jurorzy będą mogli przyznać Złote, Srebrne i Brązowe Spinacze, natomiast w kategoriach specjalnych wyłącznie Złote Spinacze. Przy czym w każdej kategorii nagroda w kolorze złotym może być tylko jedna. Ponadto, przyznany zostanie Tytanowy Spinacz dla „Najlepszego w konkursie”, a więc podmiotu, który zdobędzie najwięcej punktów za wszystkie otrzymane nagrody.

Konkurs Złote Spinacze to wyjątkowo inspirująca inicjatywa, dzięki której możemy docenić kreatywne pomysły powstające w Polsce. Ogromnie cieszymy się, że projekt spotyka się z dużym i niesłabnącym zainteresowaniem, o czym świadczy rekordowa liczba zgłoszeń do konkursu. W tegorocznej edycji sześć grup jurorskich, składających się łącznie z 92 jurorów, ocenia projekty zgłoszone w 35 kategoriach. Wierzymy, że dzięki wyróżnieniu najciekawszych pomysłów, Złote Spinacze wyznaczają najwyższe standardy i promują najlepsze praktyki w branży PR.
Mariusz Ustyjańczuk, partner zarządzający, lider usług Risk Advisory, Deloitte

Sprawdź listę nominowanych >>

Laureatów tegorocznej edycji Złotych Spinaczy poznamy podczas uroczystej gali, która odbędzie się 3 grudnia 2021 roku.