X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Biuro Podróży Reklamy ma nowego klienta, rozpoczyna obsługę firmy WJEM

Wszystkie materiały w sekcji "Newsroom" to informacje prasowe publikowane przez firmy niezwiązane z socialpress.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prezentowane poniżej treści.

BPR WJEM

reklama


Współpraca ma charakter długoterminowy, umowa pomiędzy firmami została podpisana na czas nieokreślony. Biuro Podróży Reklamy zajmować się będzie m.in. przygotowywaniem i prowadzeniem kampanii w mediach społecznościowych, analityką, a także obszarem influencer marketingu.

WJEM (www.wjem.eu) to firma działająca od 2018 roku na dynamicznie rozwijającym się rynku diet pudełkowych.

– Nasza firma specjalizuje się w dietach niskowęglowodanowych, obecnie poszerzamy naszą ofertę i oprócz diety ketogenicznej będziemy też oferować diety low-carb i canivore, jak również wsparcie merytoryczne przy dietach Intermittent Fasting. To moment, w którym postanowiliśmy także zdynamizować nasze działania marketingowe, oczywiście przede wszystkim prowadzone w internecie, bo to jest dla nas najważniejsze medium. Agencja Biuro Podróży Reklamy przekonała nas swoimi pomysłami i doświadczeniem, liczymy na to, że połączenie jej kreatywności i dbałości o wysoką efektywność działań, da w naszym przypadku bardzo satysfakcjonujące efekty jeśli chodzi o stymulację sprzedaży, ale też budowanie świadomości i wizerunku naszej marki – mówi Robert Sieradzki, współwłaściciel WJEM.

Grupa docelowa WJEM to mieszkańcy dużych miast w wieku 25+ lat.

Biuro Podróży Reklamy zajmie się między innymi przygotowywaniem i prowadzeniem kampanii digitalowych, przede wszystkim w kanałach takich jak Facebook, Instagram czy Google (Ads). Zadaniem agencji będzie optymalizacja działań kampanijnych i stymulacja sprzedaży, oraz budowanie na rynku świadomości marki WJEM i jej oferty.

Agencja zajmie się także analityką (Google Analytics, Google Tag Manager, konfiguracja raportowania eCommerce w odniesieniu do działań marketingowych z wykorzystaniem zdarzeń i Data Studio) oraz doradztwem i szkoleniami z zakresu digital media.

Ważnym obszarem współpracy będzie także influencer marketing, prowadzony przede wszystkim w oparciu o platformę REACHaBLOGGER.pl

Pierwsza kampania przygotowana dla WJEM przez Biuro Podróży Reklamy właśnie wystartowała.

Agencja Biuro Podróży Reklamy to eksperci w kampaniach łączących social, web, mobile, search marketing, video, blog i content marketing z ambientem technologicznym, marketingiem partyzanckim oraz innymi działaniami niestandardowymi i innowacyjnymi technologiami. Twórcy nowatorskich stron i aplikacji mobilnych. Agencja posiada dwa tytuły agencji roku: Agency of the Year 2014 in Poland – Epica Awards, Agencja Marketingu Zintegrowanego Roku – Impactor (2015) oraz w sumie 33 nagrody i wyróżnienia branżowe, m.in.: Epica Awards, Kreatura, Impactor, Mixx Awards, AME Award, Webstar Creative, Golden Arrow, Innovation Award, Pióro Roku, Złoty i Srebrny Spinacz, Kampania Społeczna Roku.