X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Welcome Digital opracowało nową generację reklam video dla YouTube

Wszystkie materiały w sekcji "Newsroom" to informacje prasowe publikowane przez firmy niezwiązane z socialpress.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prezentowane poniżej treści.

Reklama Video 3A

reklama


Skuteczność takiego rozwiązania jednoznacznie potwierdziły badania, jakie zrealizowano wspólnie z firmą badawczą Kantar. Przetestowano dwie kampanie reklamowe marek Rexona i Seat w formule Context Lab. Odsetek pełnych obejrzeń reklam wzrósł dwukrotnie, a także mocniej przyciągały uwagę i były zdecydowanie bardziej angażujące oraz wiarygodne.

Cyfrowa transformacja wpływa na coraz większą liczbę biznesów i przenosi je do internetu. Online rozwija się tak szybko, że warto już dziś przygotować się na mocne w nim zaistnienie. Kampanie reklamowe dostosowane do YouTube to już niemal konieczność każdej marki, która chce zaistnieć w tej przestrzeni” – komentuje Michał Czyszkowski, Youtube Sales Manager.

Optymalizacja kosztów przy równoczesnej oszczędność czasu i zwiększeniu efektywności to złoty Graal każdego marketingowca, od niedawna… na wyciągnięcie ręki. A wszystko to za sprawą Welcome Digital, przy wsparciu know-how YouTube oraz przetestowane przez Kantar.

Nie musimy dzisiaj przekonywać marketerów, że obecność w digital jest konieczna. Wyzwaniem staje się pełne wykorzystanie potencjału kontaktu z odbiorcami, gdzie kontekst i platformy odgrywają ogromną rolę. Dlatego stworzyliśmy format Reklam Video 3A – dedykowany YouTube, który łączy elementy wizerunkowe z aktywacyjnymi, w unikalnej formule 3A efektywnie realizującej cele marketingowe.” – komentuje Michał Owczarek, partner i szef strategii w Welcome Digital.

Jak to możliwe? Reklamy video 3A bazują na najlepszych praktykach YouTube, mają konstrukcję modułową, a zbudowane są z wysokiej jakości materiałów video. Prace nad reklamami 3A przebiegają według autorskiego procesu, dzięki czemu czas od dostarczenia briefu do wyprodukowania kompletnego zestawu reklam zajmuje tylko 7 dni! Dodatkowo ich skuteczność weryfikowana jest pre-testami kreacji,

Uniwersalność Reklam Video 3A i możliwości mediowe YouTube pozwalają na realizację różnorodnych ambicji marketingowych: od podnoszenia skuteczności istniejącej komunikacji, przez działania nastawione na performance, po kosztowo efektywną produkcję reklam.

Dzięki opracowanej przez Welcome Digital nowej generacji reklam na platformie Youtube mają szansę zaistnieć nie tylko globalne marki, ale przede wszystkim klienci, którzy do tej pory nie mieli szansy na realizowanie kampanii reklamowych w takim wymiarze oraz przy tak wysokich zasięgach. To otwiera drzwi dla wielu nowych produktów, które dzięki takiemu formatowi Reklam Video 3A wejdą na rynek.

Do tej pory o efektywności Reklam Video 3A przekonały się takie marki, jak: Seat, Rexona, Hebe czy eSky. Wszystkie opracowane reklamy zostały przetestowane przez firmę badawczą i potwierdziły swoją wyższa skuteczność.

Więcej informacji na temat formatu 3A znaleźć można na stronie: http://3A.welcomedigital.pl