X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Blip.pl powraca – w zupełnie nowej odsłonie

Wszystkie materiały w sekcji "Newsroom" to informacje prasowe publikowane przez firmy niezwiązane z socialpress.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prezentowane poniżej treści.

reklama


Teraz http://www.blip.pl  wraca w zaskakującej, zupełnie nowej odsłonie -jako platforma sprytnych zakupów, czyli smart shoppingu. Najważniejsze jednak, że idea portalu polegająca na przekazywaniu wartościowych informacji i porad, pozostała aktualna.

W dobie niezliczonych platform zakupowych i wielkich, wielobranżowych sklepów internetowych efektywne robienie zakupów w Sieci staje się coraz trudniejsze. Platformy sprzedażowe kuszą promocjami i przecenami, ale skąd mamy wiedzieć, które z nich są naprawdę wartościowe, bez wczytywania się w zawiły regulamin?

Właśnie tu z pomocą przychodzi http://www.blip.pl. Dzięki posegregowanej treści i alfabetycznej liście sklepów bez problemu odnajdziemy się w dżungli rabatów, kodów i kuponów, a żaden sklep nie będzie miał przed nami tajemnic. Przejrzysty interfejs pozwala na łatwe odnalezienie interesujących nas treści i szybki przegląd najpopularniejszych promocji. Kupony i zniżki, które sięgają nawet 90%, to jednak nie wszystko. Http://www.blip.pl  to także bogaty zbiór poradników o tym, jak kupować i wydawać rozsądnie. Serwis dzieli się z użytkownikami również poradami dotyczącymi nie tylko zakupów, ale też kwestiami związanymi ze stylem życia, takimi jak choćby aranżacja mieszkania czy najnowsze trendy w modzie.

Platforma http://www.blip.pl niesie ze sobą wartość nie tylko sentymentalną, ale przede wszystkim funkcjonalną – nowa odsłona serwisu podtrzymuje te cechy. Rozwinięcie nazwy na początku można było rozszyfrować jako Bardzo Lubię Informować Przyjaciół, a portal w dalszym ciągu służy przecież przekazywaniu informacji. Jego możliwości są teraz dużo większe – jako platforma smart shoppingowa  pozwala robić zakupy szybciej i taniej niż do tej pory.

Z serwisu dowiemy się wszystkiego o każdym z ponad tysiąca sklepów znajdujących się bazie, do których należą m.in. takie platformy i sieci jak: Answear.com, Smyk.com, 5.10.15, Media Expert, Euro RTV-AGD, Avon, Zalando, Home&You czy Vobis. Asortyment, koszty wysyłki , formy płatności i aktualne kody rabatowe – wszystko jest na wyciągnięcie ręki. Dzięki http://www.blip.pl mamy pewność, że nie ucieknie nam żadna zniżka ani promocja, a to prowadzi przecież do rzeczywistych oszczędności!  To bardzo ważne szczególnie w sezonie przedświątecznym, kiedy łatwo wydać fortunę na prezenty. Z http://www.blip.pl możemy kupować z głową i nie przepłacać.

Nowa odsłona platformy ma potencjał, by stać się jednym z największych polskich serwisów tego typu. Http://www.blip.pl łączy tradycję poprzedniej odsłony portalu z nowoczesnością współczesnego smart shoppingu, co jest rozwiązaniem kompleksowym , niespotykanym do tej pory na rynku.

Portal http://www.blip.pl w nowej odsłonie jest serwisem zdecydowanie bardziej kompleksowym. Jako platforma sprytnych zakupów jest lepiej dostosowany do współczesnego, dynamicznie zmieniającego się świata. Dzięki przemyślanej formule i wartościowej treści ma szansę zdobyć serca nie tylko dawnych użytkowników, ale także przekonać do siebie nowych.