X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Blogerzy z „Busem przez Świat” odkrywają Polskę z Nawigacją Orange

Wszystkie materiały w sekcji "Newsroom" to informacje prasowe publikowane przez firmy niezwiązane z socialpress.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prezentowane poniżej treści.

#PoDrodzeZOrange

reklama

Z początkiem maja blogerzy wyruszyli w podróż po tajemniczych i nieznanych szerzej miejscach w Polsce. W jej ramach zwiedzą 5 wyjątkowo atrakcyjnych miejsc, do których trafią dzięki unikalnej właściwości Nawigacji Orange, jaką jest lista miejsc wartych odwiedzenia. O każdym z nich, bazując na swojej wiedzy i umiejętnościach, przygotują – w formie przewodników – wpisy na bloga i wideorelację na YouTube, a podróż relacjonują na bieżąco w serwisie Instagram i na Snapchacie. Materiały przygotowywane przez blogerów będą dodatkowo wykorzystywane do komunikacji w kanałach własnych Orange.


Akcji #PoDrodzeZOrange towarzyszy konkurs dla fanów, którzy na fanpage’u mogą odgadywać, jaką lokalizację „Busem przez Świat” odwiedzą w następnej kolejności. Na zwycięzców czekają kamery GoPro.


Blogerzy odwiedzili już pierwszą lokalizację. W pierwszym odcinku podróży po Polsce udali się do podziemnego miasta na Dolnym Śląsku, które kryje jedną z największych tajemnic III Rzeszy.
Po stronie agencji VML Poland przy kampanii pracowali: Michał Oleksów (Art Director), Łukasz Ciuchnicki (Copywriter), Wojciech Feliś (Account Director), Anna Kwiatkowska (Senior Account Manager). Stronę klienta reprezentowali: Tomasz Sulewski (Kierownik ds. projektów korporacyjnych) i Maciej Wróblewski (Specjalista ds. Social Media).


O Nawigacji Orange:


Nawigacja Orange to niezastąpione wsparcie podczas podróży. Drogowy asystent kierowcy pomaga omijać korki i podnosi bezpieczeństwo podróży. Ta nawigacja samochodowa wytycza trasy omijające korki oraz remonty, ostrzeżenia CB o fotoradarach, kontrolach drogowych, niebezpiecznych miejscach i wypadkach, alerty sygnalizujące przekroczenie dozwolonej na danym odcinku prędkości oraz codziennie aktualizowane mapy, uwzględniające nowe odcinki dróg, zmiany organizacji ruchu oraz trwające remonty. To także bogata baza użytecznych miejsc, tzw. punktów POI (ponad 400 tys.) oraz wyszukiwarka adresów. Aplikacja dostępna jest dla abonentów Orange i można ją pobrać w Google Play, Winsdows Store oraz App Store.