X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Dariusz Andrian jurorem The Global Best of the Best Effie Awards

Wszystkie materiały w sekcji "Newsroom" to informacje prasowe publikowane przez firmy niezwiązane z socialpress.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prezentowane poniżej treści.

Dariusz Andrian x VMLY&R

reklama


Dariusz Andrian, chief executive officer w VMLY&R Poland, dołączył do grona jurorów pierwszej edycji The Global Best of the Best Effie Awards – międzynarodowego konkursu, który nagrodzi najskuteczniejsze działania marketingowe.

Effie Worldwide, organizacja odpowiedzialna za powołanie Effie Awards, uruchomiła inauguracyjną nagrodę The Global Best of the Best Effie, będącą ukoronowaniem najbardziej skutecznych działań w branży marketingowej na świecie. Effie Worldwide od lat nagradza i promuje kampanie oraz rozwiązania marketingowe marek, które wyróżniają się na rynku, wyznacza standardy efektywności oraz edukuje branżę.
The Global Best of the Best Effie odbędzie się po raz pierwszy i nagrodzi kampanie o największej skuteczności. Misją stojącą za konkursem jest ogólnoświatowe zjednoczenie społeczności marketingowej. Nagroda The Global Best of the Best Effie jest otwarta dla wszystkich zdobywców Złota i Grand Prix Effie Awards w latach 2019 i 2020 w ramach regionalnych i krajowych programów Effie. Zwieńczeniem konkursu będzie wybór pierwszego w historii Iridium Effie.
Do grona jurorów The Global Best of the Best Effie został zaproszony Dariusz Andrian, chief executive officer w VMLY&R Poland.
Nagrody Effie są wręczane od przeszło 50 lat i wyróżniają przełomowe osiągnięcia w branży kreatywnej. The Global Best of the Best Effie będzie więc najwyższym, globalnym uznaniem skuteczności marketingowej. Konkurs odbędzie się w całości w formie zdalnej.