X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Dawid Szczepaniak przewodniczącym jednego z zespołów jurorskich KIAF

Wszystkie materiały w sekcji "Newsroom" to informacje prasowe publikowane przez firmy niezwiązane z socialpress.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prezentowane poniżej treści.

Dawid Szczepaniak x KIAF

reklama


W tym roku odbędzie się 22 edycja Kyiv International Advertising Festival. Zwycięzców w kategorii Digital, Branded Content, Media & Craft, wybierać będzie jury, któremu przewodniczy Dawid Szczepaniak, chief creative officer w VMLY&R Poland. Festiwal będzie trwał od 26 do 28 maja.

Poznaj cały skład jurorski Kyiv International Advertising Festival w kategorii Digital, Branded Content, Media & Craft>>

KIAF to najważniejsze wydarzenie w branży reklamowej na Ukrainie i jeden z wiodących europejskich festiwali reklamy, który odbywa się nieprzerwanie od 2000 roku. Zgłoszenia są otwarte dla wszystkich firm i organizacji związanych z reklamą, produkcją, mediami, PR, designem i przemysłem kreatywnym na całym świecie.

Podczas 22 edycji konkursu zgłoszenia będą ocenianie przez 8 zespołów jurorów. Wszystkie kategorie są oceniane przez jury, w skład którego wchodzą uznani ekspertami w dziedzinie reklamy i kreatywności, wielokrotni zwycięzcy międzynarodowych konkursów oraz członkowie międzynarodowych zespołów jurorskich, w tym Cannes Lions.