X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Gramy w jednej drużynie! – Pasibus wspiera WOŚP

Wszystkie materiały w sekcji "Newsroom" to informacje prasowe publikowane przez firmy niezwiązane z socialpress.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prezentowane poniżej treści.

Pasibus dla WOŚP

reklama


Food truck na prywatnej imprezie, burgerowa uczta bez limitów i zestawy gadżetów – to aukcje, które w tym roku przygotowała kultowa sieć burgerowni Pasibus z okazji finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Charytatywne licytacje Pasibusa w serwisie Allegro.pl potrwają do czwartku, 27 stycznia br.
– W Pasibusie bardzo lubimy pomagać, dlatego od lat angażujemy się w challenge, aukcje, wydarzenia charytatywne i zbiórki – mówi Jakub Aleksandrowicz, dyrektor marketingu Pasibusa. – Gra dla WOŚP to zawsze wielka przyjemność, dlatego po raz kolejny przygotowaliśmy fantastyczne licytacje dla naszych wiernych Pasibrzuchów. W zeszłym roku udało nam się wspólnie zebrać dla Orkiestry ponad 11 tys. zł, liczmy na pobicie rekordu w tym roku!
Wśród tegorocznych aukcji przygotowanych przez Pasibusa po raz kolejny znalazła się możliwość wylicytowania przyjazdu foodtrucka wraz ze 100 burgerami. Pasi Ekipa usmaży je na prywatnej lub firmowej imprezie zwycięzcy aukcji. Smakosze burgerów mogą także licytować wielką ucztę bez limitów dla siebie i trzech znajomych w wybranym lokalu Pasibusa.
Wśród rzeczy wystawionych na aukcję przez kultową sieć burgerowni znalazły się także zestaw gadżetów z czapką, wlepami, tatuażami i pinsami oraz trzy Zestawy Rasowego Pasibrzucha, zawierające gadżety oraz kupony na burgery: Zestaw GoldZestaw SilverZestaw Bronze.
Wszystkie zebrane przez Pasibusa środki zostaną przekazane Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. 30. Finał WOŚP odbędzie się w niedzielę, 30 stycznia br., a za zebrane pieniądze zakupiony zostanie sprzęt dla oddziałów okulistyki dziecięcej w całej Polsce.
Pasibus to kultowa marka burgerowni, która narodziła się we Wrocławiu w 2013 r. Pierwszy foodtruck Pasibusa stanął w stolicy Dolnego Śląska i szybko stał się wyjątkowym miejscem na kulinarnej mapie miasta. Obecnie restauracje Pasibusa znajdują się już w 13 miastach w Polsce, m.in. we Wrocławiu, Warszawie, Łodzi, Gdańsku, Katowicach, Olsztynie i Poznaniu. Marka prowadzi w sumie 24 lokale, w tym 10 stworzonych we współpracy ze spółką Helios.

Więcej informacji: Pasibus.pl | Pasibus na Facebooku