X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Weekend.Gazeta.pl i PAH publikują „Pomocnik dla rodziców i opiekunów nastolatków”

Serwis Weekend.Gazeta.pl i Polska Akcja Humanitarna, przy wsparciu merytorycznym Komitetu Ochrony Praw Dziecka oraz Fundacji Instytut Edukacji Pozytywnej, stworzyły „Pomocnik dla rodziców i opiekunów nastolatków” poświęcony kwestii zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży. Poradnikowi towarzyszą szeroko zakrojone działania redakcyjne i promocyjne, które rozpoczęły się 23 lutego br. – w Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją.

Nowe programy i zmiany w ramówce Radia TOK FM

Już od najbliższej soboty, 5 lutego br. do Radia TOK FM powróci Patrycja Wanat i jej wyjątkowy Magazyn Filmowy „Do zobaczenia”, a w czwartek, 10 lutego br. na antenie stacji zadebiutuje „Program językowy”. Oprócz tego zmieni się dzień i godzina nadawania programu „Wierzę w zwierzę” Doroty Sumińskiej. Wszystkich propozycji Radia TOK FM można też słuchać – niezależnie od aktualnej ramówki – na tokfm.pl i w aplikacji TOK FM.

Gazeta.pl już po raz czwarty gra dla WOŚP #JedenDzieńDłużej

Przed nami jubileuszowy, 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Gazeta.pl po raz kolejny zagra dla WOŚP w ramach projektu #JedenDzieńDłużej. Podczas akcji na stronach portalu pojawiać się będą materiały redakcyjne o aukcjach przedmiotów od polityków, gwiazd i artystów, z których dochód przekazany zostanie na zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

Gramy w jednej drużynie! – Pasibus wspiera WOŚP

Food truck na prywatnej imprezie, burgerowa uczta bez limitów i zestawy gadżetów – to aukcje, które w tym roku przygotowała kultowa sieć burgerowni Pasibus z okazji finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Charytatywne licytacje Pasibusa w serwisie Allegro.pl potrwają do czwartku, 27 stycznia br.

„GwiazDom” – nowy format rozrywkowy Gazeta.pl

Gazeta.pl od dawna wyznacza trendy w rozwoju form wideo na polskim rynku online. Od 18 stycznia 2022 r. na stronie głównej portalu oraz w serwisie Kobieta.Gazeta.pl prezentowany będzie nowy program „GwiazDom”, w którym znane osoby zaproszą widzów do swoich domów. Program poprowadzi dziennikarka Kobieta.Gazeta.pl Agnieszka Matracka.

Filip Trusz nowym zastępcą redaktora naczelnego Moto.pl

Filip Trusz awansował na stanowisko zastępcy redaktora naczelnego Moto.pl ds. kontentu. Od stycznia 2022 r. kieruje on codzienną pracą redaktorów serwisu, czuwa nad tworzeniem treści oraz zarządza newsroomem i terminami publikacji materiałów.

Styczniowe nowości w Radiu TOK FM

Już od najbliższej niedzieli, 16 stycznia 2022 r. Anna Piekutowska na stałe prowadzić będzie niedzielną audycję "Poranek Radia TOK FM". Oprócz tego zmienią się godziny nadawania lubianych przez słuchaczy programów "Dobra terapia", "Sprawy różne" oraz "Biuletyn rewolucyjny".