X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

H&M uczy odpowiedzialnej miłości do mody

Wszystkie materiały w sekcji "Newsroom" to informacje prasowe publikowane przez firmy niezwiązane z socialpress.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prezentowane poniżej treści.

H&M uczy odpowiedzialnej miłości do mody

reklama


Wszyscy kochają ubrania. A z prawdziwą miłością jest tak, że nikt nie chce, by się kończyła. H&M pragnie, by poprzez recyklingową inicjatywę miłość do ubrań trwała wiecznie. Przecież moda nie powinna się marnować. Dlatego zachęca wszystkich do oddania niechcianych ubrań i tekstyliów, którym da się drugie życie! Za każdą torbę „Return” starych ubrań odwiedzający H&M RELOVE IT spot otrzyma voucher 5 zł do wykorzystania w H&M przy zakupach za minimum 40 zł.

W ramach H&M RELOVE IT spot odbędą się warsztaty z recyklingu i upcyklingu, edukujące konsumentów o odpowiedzialności w modzie oraz działaniach proekologicznych marki H&M.

Na odwiedzających H&M RELOVE IT spot, miejsca, które powstało z naturalnych, ekologicznych i pochodzących z recyclingu materiałów, czekają:

  • 28-29 maja – warsztaty REgrow (doniczki z butelek PET, ogrody hydroponiczne)
  • 4-5 czerwca – warsztaty REplay (Zwierzaki-Śmieciaki, teatr lalek, klinika zabawek)
  • 11-12 czerwca – warsztaty REtaste (przetwory, targi eko-żywności)
  • 18-19 czerwca – warsztaty REwear (torby z bannerów, sitodruk)
  • 25-26 czerwca – wasztaty REcommute (serwis dla rowerów, kino na dwóch kółkach)

Ponadto, spotkania ze specjalnymi gośćmi, ogromna dawka wiedzy o ekologii oraz interaktywna waga, która w czasie rzeczywistym będzie sumować ciężar oddanych tekstyliów oraz przeliczać go na zaoszczędzone surowce naturalne.

Dołącz do wydarzenia >>