X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Insignia z kampanią KAMIS „Nadaj świętom smak”

Wszystkie materiały w sekcji "Newsroom" to informacje prasowe publikowane przez firmy niezwiązane z socialpress.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prezentowane poniżej treści.

KAMIS "Nadaj świętom smak"

reklama


Najnowsza, bożonarodzeniowa kampania KAMIS „Nadaj świętom smak” to kontynuacja dotychczasowych działań marki, której celem jest przywołanie tradycyjnych świątecznych smaków
z produktami KAMIS. Za szeroką promocję kampanii odpowiada agencja Insignia, do której należało opracowanie koncepcji oraz key visuala, przygotowanie kreacji nośników POS, działania digital oraz współpraca z influencerami. Na bazie zrealizowanego przez agencję Insignia wraz z Papaya Films
w 2019 roku spotu, opracowano również tegoroczny scenariusz i adaptację materiałów do telewizji. Koncepcja kampanii została również przeniesiona na rynki zagraniczne.

– W tym roku nasz koncept zadebiutował w Rosji oraz w Rumunii, gdzie odpowiadamy za adaptację materiałów video do telewizji i digitalu na bazie zrealizowanego spotu w 2019 roku. Wejście kampanii na rynki zagraniczne to niewątpliwy sukces i wielka radość z realizacji projektu o międzynarodowym potencjale – mówi Kinga Zborowska, Senior Account Manager, Insignia.

Szerokie wsparcie dla kampanii w Polsce zapewniają działania mediowe realizowane przez Grupę Publicis, takie jak spot w telewizji, portale horyzontalne, wideo w internecie o precyzyjnym targetowaniu, dedykowane wideo materiały z kluczowymi przepisami świątecznymi, reklamy w wyszukiwarkach czy aplikacje zakupowe.

W ramach działań promocyjnych powstał również świąteczny e-book, który zawiera najważniejsze przepisy z wykorzystaniem produktów KAMIS, a także mailing wewnętrzny dla pracowników marki.

Insignia odpowiada również za koncepcję oraz koordynację współpracy marki z influencerami takimi jak Ola Tatka (olatatka), Eliza Nowak-Siuzdak (elinowak), Joanna Małagowska (Po Prostu Pycha), Anna Zyśk (Jedz Pysznie), Monika Molecka (Pysznie czy Przepysznie). Kampania trwa do 25 grudnia.

Współpraca Insignii z firmą McCormick Polska, do której należy marka KAMIS, trwa z powodzeniem od 2019 r. Agencja realizuje projekty dla trzech międzynarodowych marek tego klienta.

Link do tegorocznego spotu: https://www.youtube.com/watch?v=JdqCebxmGq4