X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Wystartowała kampania TEEKANNE w Europie Wschodniej

Insignia odpowiada za kreację oraz nadzór kreatywny i produkcyjny kampanii TEEKANNE. Spoty telewizyjne pod hasłem „I feel fruits!” pojawiły się aż na czterech europejskich rynkach – w Serbii, Słowenii, Czechach i na Słowacji. W Polsce kampania obejmuje działania digital. Realizacja kampanii to wynik wygranego przetargu, przeprowadzonego przez austriacką centralę marki.

Przyprawiaj wygodnie – kolejna odsłona kampanii KAMIS

Ruszyła tegoroczna kampania marki KAMIS promująca przyprawy i zioła w wygodnych słoiczkach. Za realizację działań w Polsce oraz adaptację formatów na rynek rumuński odpowiada agencja Insignia. Kampania trwa do końca lutego.

Insignia z kampanią KAMIS „Nadaj świętom smak”

Pachnące cynamonem, goździkami i kardamonem – nie ma prawdziwych Świąt bez aromatycznych przypraw! Ruszyła świąteczna odsłona kampanii KAMIS „Nadaj świętom smak”. Oprócz szerokich działań promocyjnych w Polsce, koncept zadebiutował na dwóch rynkach zagranicznych ¬- w Rosji oraz w Rumunii. Za realizację kampanii odpowiada agencja Insignia.

Insignia wpiera świąteczne przygotowania Kamis

Koncepcję kreatywną kampanii świątecznej dla marki Kamis – czołowego producenta ziół i przypraw w Polsce – przygotowała agencja Insignia. Jest ona odpowiedzialna za przygotowanie działań digital marketingowych, współpracę z influencerami i współrealizację spotów reklamowych do internetu i tag-on do TV.

Insignia wygrywa przetarg na obsługę Social Media Alior Banku

Wraz z końcem lipca Insignia rozpoczyna współpracę z Alior Bankiem. Agencja odpowiedzialna będzie za prowadzenie profili i kontakt z konsumentami banku we wszystkich kanałach social media. Obsługę powierzono zespołowi doświadczonemu w branży finansów i bankowości.

Szymon Krzysiak kolejnym strategiem w Insignia

Do zespołu agencji digital marketingowej Insignia dołączył niedawno Szymon Krzysiak. Doświadczony specjalista objął stanowisko Senior Strategic Managera, odpowiedzialnego za realizację projektów klientów agencji.

1 2 3 6