X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Joanna Sroka, Natalia Borawska i Alek Frydrych w składach jury Young Creatives Cannes 2022

Wszystkie materiały w sekcji "Newsroom" to informacje prasowe publikowane przez firmy niezwiązane z socialpress.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prezentowane poniżej treści.

VMLY&R x PYC

reklama


Joanna Sroka, associate creative director, Natalia Borawska, creative director i Alek Frydrych, creative director zasilili składy jurorskie Young Creatives Cannes 2022. Konkurs skierowany jest do młodych pracowników i freelnacerów branży komunikacji marketingowej. 

Po niemal 2-letniej przerwie młodzi kreatywni znów będą mieli okazję do rywalizacji w konkursie Young Creatives Cannes. Podobnie jak w poprzednich edycjach, uczestnicy zmierzą się z prawdziwymi briefami w siedmiu kategoriach — Print, Design, Film, Digital, PR, Media oraz Clients.
Zgłoszone prace będą oceniane przez wybitnych ekspertów z branży komunikacyjnej: dyrektorów kreatywnych, reżyserów, designerów, a także strategów, mediowców i marketerów.
Przewodniczącym kategorii Digital został Alek Frydrych. Prace w kategorii Print oraz Film oceniać będzie Natalia Borawska, natomiast w składzie jury kategorii Clients zasiądzie Joanna Sroka.
Zadanie konkursowe przedstawiane jest wszystkim 2-osobowym zespołom w jednym miejscu i czasie, a na opracowanie konceptu mają maksymalnie 48h. Konkurs przeznaczony jest dla pracowników agencji reklamowych, PR-owych, domów mediowych oraz działów marketingowych po stronie klienta, urodzonych po 24 czerwca 1990 roku.
Zwycięzcy Young Creatives Cannes 2022 będą mieli możliwość wyjazdu i udziału w międzynarodowy konkurs – Young Lions Competition w Cannes.
Tegoroczna odsłona konkursu Young Creatives Cannes jest wyjątkowa i zakończy się wręczeniem statuetek. Za pomysł i opracowanie totemów odpowiada duet Olga Koka Skowrońska – Totem Studio i Ernest Wińczyk – WunderKamera.