X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Kreatywne warsztaty z firmą Energizer podczas Akademii Duckie Deck

Wszystkie materiały w sekcji "Newsroom" to informacje prasowe publikowane przez firmy niezwiązane z socialpress.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prezentowane poniżej treści.

Kreatywne warsztaty z firmą Energizer podczas Akademii Duckie Deck

reklama


Energizer zaprasza całe rodziny do twórczej zabawy i odkrywania możliwości nowoczesnych technologii. Trwa konkurs, na zwycięzców którego czeka weekend pełen inspiracji i udział w specjalnych warsztatach podczas Akademii Duckie Deck. Za działania odpowiadają Duckie Deck i agencja Plej.

Akademia Duckie Deck to największe w Polsce cykliczne wydarzenia dla rodzin, podczas którego małych i dużych – spragnionych nowych przeżyć – organizatorzy zapraszają do wspólnego doświadczania i eksperymentowania.

W tym roku po raz pierwszy warsztaty, będące jedną z aktywności podczas Akademii Duckie Deck, zostaną zorganizowane razem z firmą Energizer. Marka zadba także o pozytywną energię w strefie otwartej – przestrzeni, w której na rodziny czekają interaktywne obiekty, gry i zabawy.

Na stronie konkursu: www.positivenergy.pl/akademia, uczestnicy zabawy oddają głosy na trzy pomysły Energizera: okulary 3D, minitelewizor i święcący kubek do popcornu. Kreatywny pomysł, który zdobędzie największą liczbę głosów, zrealizują uczestnicy warsztatów podczas Akademii Duckie Deck w Warszawie (2-3 grudnia).