X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Magdalena Michałek-Mudło Social Media Team Leaderką w Green Parrot

Wszystkie materiały w sekcji "Newsroom" to informacje prasowe publikowane przez firmy niezwiązane z socialpress.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prezentowane poniżej treści.

Magda Michałek - Green Parrot

reklama


Magdalena Michałek – Mudło wróciła do zespołu agencji marketingowej Green Parrot po 4 latach przerwy. Jako Social Media Team Leaderka będzie zarządzać działem specjalistów od mediów społecznościowych. Wcześniej pracowała m.in. dla 1000ideas i TBWA/Worldwide.
 
Magdalena Michałek – Mudło jest aktywna w branży reklamowej od ponad 11 lat. Jest absolwentką E-marketingu na Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego. Swoje doświadczenie zdobywała m.in. jako Social Media Manager w TBWA/Worldwide i Head of New Business w 1000ideas.
 
W poprzednich agencjach digitalowych i interaktywnych Magda odpowiadała za bezpośrednią współpracę z klientami, social media management i postępowania przetargowe. Kluczowe projekty w jej portfolio to obsługa takich marek jak Diageo, Reckitt Benckiser, Maspex, GTC, Mondelez, GSK i Nestle.  Magdalena Michałek – Mudło będzie odpowiadać za koordynację działań zespołu SM, rozwój i procesy w dziale social media.
 
“Chcę, aby współpraca z naszymi specjalistami social media była dla klientów Green Parrot wspólną, przyjemną podróżą na maksymalnie partnerskich i transparentnych zasadach. Coraz częściej realizujemy kampanie w nowych kanałach i z wykorzystaniem niespotykanych do tej pory formatów, więc budujemy i rozwijamy drużynę jeszcze lepszych digitalowych podróżników” – zapowiada Michałek – Mudło.
 
Green Parrot to agencja digitalowa, która jest partnerem dla wszystkich, zainteresowanych rozwojem biznesu poprzez połączenie marketingu i technologii. Agencja specjalizuje się się w dostarczaniu najbardziej innowacyjnych rozwiązań reklamowych i komunikacyjnych na rynku. Green Parrot razem z Develtio, software house z tej samej grupy, to łącznie ponad 100 specjalistów z zakresu marketingu, IT i nowych technologii. Agencji zaufały m.in. Orange, Samsung, Hitachi, Yves Rocher, Ceramika Paradyż, Santander, BNP Paribas czy Polbruk.