X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Marcin Matyja w Mobile Rockets

Wszystkie materiały w sekcji "Newsroom" to informacje prasowe publikowane przez firmy niezwiązane z socialpress.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prezentowane poniżej treści.

Marcin Matyja

reklama

W agencji Mobile Rockets Matyja jest odpowiedzialny za pozyskiwanie nowych klientów oraz rozbudowę i zarządzanie zespołem sprzedaży.

Cieszę się, że Marcin dołączył do naszej firmy. Jego doświadczenie i wiedza o reklamie internetowej, w tym przede wszystkim w mobile, bardzo nas wzmacnia i otwiera drzwi do wielu nowych klientów– komentuje Bartosz Drozdowski, CEO Mobile Rockets.

Matyja w ostatnim czasie był związany z Selectivv, gdzie zajmował stanowisko Business Development Managera oraz odpowiadał za rozwój biznesu oraz utrzymanie relacji z klientami firmy w Polsce. W sprzedaży pracuje od 5 lat. Doświadczenie zawodowe zdobywał również w Media Impact Polska i SkyConcept.

Matyja jest absolwentem politologii oraz psychologii i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie. Prywatnie wielki fan Formuły 1 i zwycięzca kilku amatorskich zawodów kartingowych.

 

Więcej na www.mobilerockets.pl