X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Michał Wilk nowym producentem w OTO Film

Wszystkie materiały w sekcji "Newsroom" to informacje prasowe publikowane przez firmy niezwiązane z socialpress.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prezentowane poniżej treści.

Michał Wilk, senior producer w OTO Film

reklama


Michał Wilk posiada ponad 11-letnie doświadczenie w produkcji reklamowej. W tym czasie realizował projekty na terenie Polski, Malty, Argentyny, Hiszpanii i we Włoszech. Oprócz produkcji reklamowych ma na swoim koncie także produkcje fabularne, takie jak „Diversion End” (2016), teledyski oraz projekty telewizyjne. Współpracował między innymi z: Lemon Film, Film Produkcja i Endemol Shine Group.

Michał Wilk objął w OTO Film stanowisko senior producer i będzie odpowiadał głównie za współpracę z zagranicznymi klientami. Powiększenie zespołu studia o producenta z międzynarodowym doświadczeniem wynika z rosnącej liczby projektów realizowanych przez OTO Film na rynki zagraniczne. W ostatnim czasie studio wyprodukowało ponad 20 reklam na rynki: niemiecki, francuski, brytyjski i amerykański.

W OTO Film będę miał okazję wykorzystać swoje dotychczasowe doświadczenie realizując projekty dla klientów z najbardziej konkurencyjnych rynków w zakresie jakości produkcji reklamowych. Z niecierpliwością czekam na pierwsze produkcje – mówi Michał Wilk, senior producer w OTO Film. 

​​Studio OTO Film przez ponad 30 lat obecności na rynku zrealizowało niemal 3 tysiące produkcji dla kampanii reklamowych czołowych marek w Polsce, takich jak: Jeronimo Martins Biedronka, Kompania Piwowarska, T-Mobile, McDonald’s, P4, NC+, Coca-Cola czy Ferrero, współpracując z głównymi agencjami reklamowymi i samymi twórcami. Realizuje także produkcje reklamowe i filmowe na zlecenie zagranicznych klientów i reklamodawców, m.in. Marken Film, Casta Diva Pictures i Great Guns.