X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Under Ski Tower wzmacnia team produkcyjny

Wszystkie materiały w sekcji "Newsroom" to informacje prasowe publikowane przez firmy niezwiązane z socialpress.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prezentowane poniżej treści.

Zuzanna Michalska - producent, Dominika Tomczyk - chief process officer Under Ski Tower

reklama


Zuzanna Michalska ma kilkunastoletnie doświadczenie w produkcji. Przed dołączeniem do zespołu Under Ski Tower pracowała dla Onetu, gdzie jako producent kreatywny zajmowała się głównie branded content wideo i audio. Wcześniej jako Business Owner Storia / Executive producer produkowała audio, poprzedzając to doświadczeniem ponad 10-letniej pracy w telewizji TVN przy największych formatach stacji i realizacjach live takich, jak: Mam Talent, X Factor, Top Model, Mali Giganci, Sopot Festival, czy Orange Warsaw Festival.

Na stanowisku producenta Zuzanna Michalska będzie odpowiadać za realizacjęformatów telewizyjnych, digitalowych i szukać nowych, ciekawych rozwiązań produkcyjnych dla klientów Studia Under Ski Tower.

Liczę, że moje dotychczasowe doświadczenie z różnych obszarów produkcji od dużych realizacji tv live, po podcasty i perspektywa, którą daje, stanie się wartością dla Under Ski Tower i pozwoli na proponowanie oryginalnych rozwiązań, zawsze w najlepszym interesie klienta i w trosce o kontent najwyższej jakości – mówi Zuzanna Michalska, producent w Under Ski Tower.

Dominika Tomczyk od ponad 20 lat jest związana z produkcją filmową i polską kinematografią. Budując swoją obecną pozycję zawodową przeszła przez wszystkie szczeble kariery zawodowej poczynając od asystentki producenta wykonawczego po producenta wykonawczego. Jest absolwentką wydziału organizacji produkcji PWSFiTV w Łodzi oraz podyplomowych studiów prawa własności intelektualnej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Ma na swoim koncie udział przy produkcji kilkudziesięciu filmów fabularnych, w tym między innymi takich tytułów jak : „Quo Vadis”, „Galerianki”, „Rewers”, „Różyczka”, „Sala Samobójców”, „Baby są jakieś inne”, „Jesteś Bogiem,” , „Pan T”, „Czarny Mercedes” oraz „Mój Dług”, a także seriali TV takich jak: „Krew z Krwi”, „Wszystko przed nami”, „2 XL”, „ Dziewczyny ze Lwowa” oraz „Młody Piłsudski” oraz filmów dokumentalnych m.in.: „Victoria Jerzego Franciszka Kulczyckiego\", „Post restante”, „My Cichociemni. Głosy żyjących” , „Komeda .A soundtrack for a life”, „Ostatni Klezmer”. Współpracowała m.in.: z Janem AP. Kaczmarkiem, Michałem Lorenzem, Włodzimierzem Pawlikiem, Jerzym Satanowskim, Atanasem Valkov.

Dominika Tomczyk dołączyła zespołu odpowiedzialnego za produkcje fabularne Under Ski Tower. Na stanowisku chief process officer będzie łączyła funkcje producenta wykonawczego i kierownika produkcji.

Do współpracy z Under Ski Tower skłoniło mnie niestandardowe podejście do założeń produkcyjnych i nowe możliwości w zakresie produkcji fabularnej. Nie bez znaczenia był również fakt, że właściwe od razu mogłam przystąpić do realizacji nowych projektów – mówi Dominika Tomczyk, chief process officer w Under Ski Tower.

Zuzanna Michalska i Dominika Tomczyk to kolejne osoby, które w ostatnim czasie dołączyły do zespołu budowanego przez Pawła Jóźwika, head of production w Under Ski Tower.

Studio Under Ski Tower stworzone w ramach grupy wyspecjalizowanych spółek skupionych wokół OTO Film zajmuje się produkcją seriali, filmów pełnometrażowych i dokumentalnych, a także programów telewizyjnych.