X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Monika Jaranowska – z Bluerank do OSOM STUDIO

Wszystkie materiały w sekcji "Newsroom" to informacje prasowe publikowane przez firmy niezwiązane z socialpress.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prezentowane poniżej treści.

Monika Jaranowska PPC Specialist w OSOM STUDIO

reklama


Swoją pracę w branży marketingu internetowego Monika rozpoczęła na stanowisku Młodszy Specjalista SEM w Wydawnictwie Wiedza i Praktyka w Warszawie. Zdobywała doświadczenia z zakresu prowadzenia kampanii PPC, aby finalnie objąć samodzielne stanowisko PPC Managera. Następnie, w Bluerank, Monika zajmowała się planowaniem strategii reklamowych przy wykorzystaniu narzędzia Google AdWords i prowadzeniem działań reklamowych dla największych polskich i zagranicznych marek. W OSOM STUDIO do jej zadań również należało będzie prowadzenie działań płatnych dla klientów agencji. Monika poprowadzi m.in. rozbudowaną kampanię reklamową dla Vivitek, która obejmie kilka europejskich rynków i platform.

Monika to kolejny specjalista, który w ostatnim czasie dołączył do zespołu OSOM STUDIO. Agencja stale rozszerza swoją ofertę, szybko reagując na zapotrzebowania rynku i otwiera się na nowych klientów poszukujących wiarygodnego i zaangażowanego partnera do działań w obszarze marketingu internetowego.