X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Osom Studio wydało e-booka o Instagram Stories

Agencja Interaktywna Osom Studio wydała kolejnego e-booka poświęconego Instagramowi. Najnowsza publikacja “Instagram Stories dla biznesu. Kompleksowy przewodnik” skupia się na relacjach na Instagramie i można ją już pobrać na stronie agencji.

Nowa siedziba OSOM STUDIO w Łodzi

Agencja interaktywna OSOM STUDIO zmienia swoją siedzibę. Zajmie trzecie piętro dawnego Domu Stefanusa – XIX-wiecznej kamienicy mieszczącej się przy ulicy Jaracza 47 w Łodzi. Pod nowy adres firma przeniesie się z początkiem maja.

OSOM STUDIO X BergHOFF

Czym BergHOFF ujął miłośników gotowania z ponad 50 krajów świata? Nowoczesnym designem i funkcjonalnością, która obok dobrego smaku jest niezbędnym składnikiem każdej kuchni. O to, by o jakości produktów dowiedziało się jeszcze więcej entuzjastów kuchni, zadba teraz agencja interaktywna OSOM STUDIO.

OSOM STUDIO X Sylius

4 057 000 pobrań wszystkich paczek, 3311 gwiazdek przyznanych na GitHub i ponad 400 programistów z całego świata pracujących nad rozwojem kodu! Tak w skrócie można opisać framework Sylius, którego twórcy dołączyli do grona klientów agencji interaktywnej OSOM STUDIO.

OSOM STUDIO na Łódź Jungle Web 2017

Łódź Jungle Web to jedna z najbardziej popularnych imprez branżowych odbywających się w Łodzi. W tym roku w dniach 6-7 kwietnia odbędzie się już szósta edycja wydarzenia, a wśród biorących udział w konferencji ekspertów, po raz kolejny znajdą się specjaliści z OSOM STUDIO.

Vivitek X OSOM STUDIO – ISE 2017

Efektywne spotkanie biznesowe to takie, w którym wszyscy zebrani w sali konferencyjnej mogą czynnie brać udział w wymianie danych i informacji. Gwarancją produktywności spotkań jest więc pełna integracja sprzętu działającego na różnych systemach. Takie możliwości współpracy multimedialnej stwarzają właśnie urządzenia Vivitek z serii NovoConnect.

Vivitek & OSOM STUDIO – wprowadzenie na rynek projektorów Qumi Q3 i Q8

Delta Electronics, lider wśród dostawców rozwiązań elektronicznych, którego siedziba mieści się na Tajwanie, to właściciel marki Vivitek, produkującej sprzęt do prezentacji i wyświetlania obrazu. Firma podjęła współpracę z OSOM STUDIO w celu wprowadzenia na rynek projektorów Qumi Q3 i Q8. Efektywna realizacja założeń opracowanych strategii przyczyniła się, kolejny raz, do kontynuacji wspólnej działalności na polu marketingu internetowego.

OSOM STUDIO zrealizowało animację reklamową dla Vivitek

Vivitek, marka tajwańskiego koncernu Delta Electronics, to producent wysokiej jakości projektorów do użytku zarówno domowego, jak i w środowisku biznesowym czy edukacyjnym. Agencja interaktywna OSOM STUDIO, odpowiedzialna za działania promujące urządzenia, zrealizowała właśnie animację dla NovoDS – odtwarzacza cyfrowych materiałów multimedialnych.