X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Nadiya Dziedzic i Maciej Kaczorowski wśród nominowanych w konkursie Young Creatives Eurobest

Wszystkie materiały w sekcji "Newsroom" to informacje prasowe publikowane przez firmy niezwiązane z socialpress.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prezentowane poniżej treści.

Nadiya Dziedzic i Maciej Kaczorowski wśród nominowanych w konkursie Young Creatives Eurobest w kategorii Planners

reklama


Znamy nominowanych Young Creatives Eurobest 2019. Wśród nich Nadiya Dziedzic i Maciej Kaczorowski reprezentujący VMLY&R Poland.

W tym roku młodzi kreatywni w kategorii Integrated zmierzyli się z briefem, który powstał przy współpracy z marką adidas. Prace w ramach kategorii oceniało jury pod przewodnictwem Marcina Sosińskiego, Executive Creative Director McCann Worldgroup Poland w składzie: Natalia Drobniak/McCann Worldgroup Poland, Agnieszka Klimczak/FCB Bridge2Fun, Agata Palmowska/Duda Polska, Łukasz Kotliński/Isobar, Rafał Ryś/Saatchi&Saatchi IS, Alina Vovk/adidas, Jakub Bajor/adidas.
W ramach kategorii Young Planners, skierowanej do strategów, plannerów i reasercherów z agencji reklamowych, agencji PR i domów mediowych, partnerem był bank BNP Paribas. Tegoroczne prace oceniało jury pod przewodnictwem Pawła Loedla, Chief Strategy Officer VMLY&R Poland w składzie: Anna Jaroszyńska/The&Partnership, Wojtek Walczak/Meltingpot, Maciek Twardowski/Ogilvy, Agnieszka Konarzewska/BNP Paribas, Beata Zawierucha/BNP Paribas.
Organizatorami konkursu są Eurobest, Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR oraz KTR.