X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Natalia Borawska i Damian Kitowski jurorami Papaya Young Directors

Wszystkie materiały w sekcji "Newsroom" to informacje prasowe publikowane przez firmy niezwiązane z socialpress.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prezentowane poniżej treści.

VMLY&R Borawska Kitowski PYD

reklama


Natalia Borawska, associate creative director oraz Damian Kitowski, creative group head w VMLY&R, zostali jurorami 7 edycji Papaya Young Directors – jedynego konkursu w Europie dla młodych reżyserów umożliwiającego bezpośrednie wejście do zawodu w branży filmowej.Prace w ramach tegorocznej edycji Papaya Young Director oceniają przedstawicieli branż reklamowej, filmowej i muzycznej. W jury zasiada kilkadziesiąt osób. Są to dyrektorzy kreatywni największych agencji oraz praktycy – reżyserzy, operatorzy, scenografowie i specjaliści w zakresie postprodukcji.


Papaya Young Directors to konkurs dla początkujących reżyserów, którzy marzą o karierze w filmie i reklamie. Konkurs polega na napisaniu eksplikacji reżyserskiej na podstawie briefu przygotowany przez zespół Papaya Young Directors oraz reżyserię filmu reklamowego.W tym roku oficjalnym hasłem konkursu jest "Upside down stories", a twórcy rywalizują w aż trzech głównych kategoriach:
  • Branded Stories (film reklamowy)
  • Music Stories (teledysk)
  • Instagram Stories (pionowy film reklamowy lub teledysk)