X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Natalia Borawska, Joanna Paździórko i Piotr Osiński z VMLY&R w jury Papaya Young Creators

Wszystkie materiały w sekcji "Newsroom" to informacje prasowe publikowane przez firmy niezwiązane z socialpress.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prezentowane poniżej treści.

VMLY&R x PYC

reklama


Natalia Borawska, associate creative director, Joanna Paździórko, associate creative director i Piotr Osiński, regional creative director zasiedli za jurorskim stołem 9 edycji Papaya Young Creators. Odświeżona formuła konkursu skierowana jest dla młodych kreatywnych osób, chcących wkroczyć w świat profesjonalnej twórczości audiowizualnej.


Inicjatywa pod nową nazwą Papaya Young Creators to coś więcej niż konkurs dla młodych reżyserów i reżyserek. To zwrócenie uwagi na potrzebę pracy zespołowej, inkluzywnego podejścia do tego, co każdy z twórców wnosi do projektu, ale też pokazanie, że kreatywność i tworzenie contentu wymaga nie tylko umiejętnej reżyserii – na film składa się talent wszystkich osób, które uczestniczą w procesie.


Organizatorzy Papaya Young CreatorsPapaya Young Creators ma na celu wyłonienie talentów nie tylko reżyserskich, ale także operatorskich, montażowych, scenograficznych, kostiumograficznych, czy produkcyjnych.

Jury składa się z ponad 120 osób i co roku zbiera rozmaitych przedstawicieli branży reklamowej, filmowej i muzycznej z całego świata. Wśród nich znajdują się dyrektorzy kreatywni, copywriterzy, operatorzy, reżyserzy, krytycy i edukatorzy filmowi.

W tegorocznej odsłonie konkursu nagrodzone zostaną najlepsze filmy w
każdej z kategorii. Ponadto, partnerzy konkursu uhonorują uczestników i
uczestniczki nagrodami specjalnymi, a osoby biorące udział w powstaniu
filmów będą miały szansę na zdobycie nagród indywidualnych.

Cały skład jurorski 9 edycji PYC poznasz tutaj >>Uczestniczki i uczestnicy zgłaszali swoje pomysły w pięciu kategoriach: Branded Stories, Music Stories, Audio Stories by Audioteka x Papaya.Rocks, TikTok Branded Stories i TikTok Unique Stories.