X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Natalia Wasyluk headem międzynarodowego projektu HI w Green Parrot

Wszystkie materiały w sekcji "Newsroom" to informacje prasowe publikowane przez firmy niezwiązane z socialpress.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prezentowane poniżej treści.

Natalia Wasyluk - Green Parrot

reklama


Natalia Wasyluk, wcześniej Head of Creative w warszawskiej agencji marketingowej Green Parrot, objęła dowodzenie nad rozwojem projektu Human Intelligence on Demand – innowacyjnej formy współpracy marketingowej. Na polskim rynku formuła ta generowała wzrosty przychodów rok do roku o ok. 650%. Aktualnie kluczowym zadaniem HI i liderki projektu jest launch na rynku międzynarodowym i rozbudowa globalnej sieci talentów.

Human Intelligence on Demand to usługa stworzona przez Green Parrot, mająca na celu ułatwienie i skrócenie ścieżki nawiązywania współpracy marketingowej na linii klient-ekspert. Model zakłada budowanie zwinnych teamów projektowych w kilka godzin i rozliczanie wyłącznie za wykonaną pracę. Dzięki rozbudowanej sieci talentów klienci mogą w każdej chwili skorzystać z usług sprawdzonych marketerów bez przechodzenia żmudnych procesów przetargowych i rekrutacyjnych. Kluczową rolę pełnią project managerowie, którzy analizują zasoby i potrzeby klientów, aby dobrać eksperta do realizacji konkretnych działań marketingowych.

Usługa sprawdziła się w Polsce, generując wzrost przychodów tej linii biznesowej rok do roku o ok. 650%. Zadaniem Natalii Wasyluk w nowej roli będzie rozbudowanie międzynarodowej struktury talentów i ekspansja na rynki zagraniczne.

“Zarządzanie talentem to jedno z kluczowych wyzwań, przed jakimi stoją przedsiębiorcy – zwłaszcza teraz, kiedy najlepsi specjaliści dziś są Warszawie, a jutro w Bangkoku. W Human Intelligence skracamy dystans, zapewniamy elastyczność i dbamy o odpowiednie dopasowanie ekspertów do powierzanych im zadań. Pozwalamy naszym klientom budować zwinne zespoły, a przed talentami otwieramy furtkę do nowych, międzynarodowych projektów.” – mówi Wasyluk.

Natalia Wasyluk dołączyła do zespołu Green Parrot 9 lat temu jako senior account managerka, a ostatnie lata spędziła jako szefowa kreacji. Opracowywała koncepcje kreatywne i kampanie reklamowe dla takich marek jak Samsung, BNP Paribas, Santander, Abbott, Polpharma, Orange, ZEISS czy Yves Rocher. 

“Partnerstwo z Natalią w zakresie HI było oczywistym następstwem naszej strategii, która polega na budowaniu długoletnich relacji z najlepszymi ludźmi na rynku. Natalia jest wybitną specjalistką w zakresie zarządzania talentem kreatywnym, a do tego ma gen przedsiębiorczości, niezbędny do zrealizowania tego zadania.” – komentuje CEO Green Parrot, Szymon Paroszkiewicz.

Green Parrot to agencja digitalowa, która jest partnerem dla wszystkich osób, zainteresowanych rozwojem biznesu poprzez połączenie marketingu i technologii. Agencja zawsze specjalizowała się w dostarczaniu najbardziej innowacyjnych rozwiązań reklamowych i komunikacyjnych na rynku. Agencji pomagają w tej misji pozostałe firmy utworzone przez Szymona Paroszkiewicza i Jarosława Stolarka – software house – Develtio czy chatbotowy startup AI – Finderstand. Cala organizacja to ponad 100 specjalistów z zakresu marketingu, IT i nowych technologii. Green Parrot zaufały m.in. Orange, Santander, Hitachi, Yves Rocher, BNP Paribas czy Polbruk.