X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Nice To Fit You nowym klientem Altavia Kamikaze + K2

Wszystkie materiały w sekcji "Newsroom" to informacje prasowe publikowane przez firmy niezwiązane z socialpress.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prezentowane poniżej treści.

NTFY

reklama


W zakres prac wchodzi m.in. produkcja i postprodukcja kontentu wideo, obsługa kanału, moderacja i odpowiadanie na pytania obserwujących. Plan na 2024 r. zakłada, że główny nacisk działań zostanie położony na budowanie świadomości marki, budowanie jej społeczności na TikToku i poszerzanie kanałów dotarcia oraz interakcji z potencjalnymi klientami. Współpraca wystartowała w marcu 2024 r., a umowę podpisano na rok z opcją przedłużenia. Całość działań pozostaje w rękach dedykowanego zespołu klienckiego, na czele z Senior Account Manager, Małgorzatą Michalską.

Nice to Fit You to jeden z liderów polskiego rynku cateringów dietetycznych. Jest też jedną z najdłużej działających firm w branży, a swoim klientom oferuje najszerszy na rynku wybór dań, zawsze w jakości premium i skomponowanych z najlepszych składników. Nice To Fit You jest ponadto prekursorem wykorzystywania nowych technologii w usługach cateringu dietetycznego. Wprowadzone przez firmę rozwiązania, takie jak np. aplikacja mobilna, oferują szereg opcji elastycznego zarządzania dietą i zamówieniami, w tym wybór dań jak z karty menu, czy na bazie opisów i real photo. Rozwiązania Nice To Fit You stały się  rynkowymi standardami i dziś korzysta z nich cała branża.

Altavia Kamikaze + K2
Altavia Kamikaze + K2 to organizacja powstała z połączenia Altavia Kamikaze oraz K2 Precise i K2 Create. Nowy podmiot łączy kompetencje Altavia Kamikaze – agencji kreatywnej i komunikacyjnej z technologicznym DNA, obecnej na rynku od 18 lat z kompetencjami K2 Create – agencji kreatywnej z 26-letnią historią, prekursora branży digital w Polsce oraz K2 Precise – specjalizującą się w kampaniach mediowych, w tym performance, SEO, content i rozwiązaniach martech. Spółki funkcjonują pod wspólnym brandingiem.

Grupa Altavia
Altavia to niezależna globalna grupa specjalizująca się w usługach marketingowych dla retailerów i marek. Obecna w 45 krajach na 4 kontynentach Grupa Altavia obsługuje ponad 500 klientów. W 2022 r. Altavia zatrudniała 2800 pracowników i osiągnęła obroty na poziomie 801 mln euro.